-Оқушыларды редактормен жұмыс істеуге үйрету. -Графикалық ақпаратты жасау туралы түсінік беру. -Оқушыларды тәрбиелілікке, ұқыптылыққа, тиянақтылыққа үйрету.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Сабақтың тақырыбы: Күй аңызы әңгімесіндегі жазушының сөз қолдану шеберлігі.
Advertisements

9-сынып Білімділік: Паскаль-программалу тілі, және оның негізгі элементтері туралы айту, түсіндіру. Паскаль программасында жұмыс жасай білуге үйрету. Дамытушылық:
9-сынып Білімділік: Паскаль-программалу тілі, және оның негізгі элементтері туралы айту, түсіндіру. Паскаль программасында жұмыс жасай білуге үйрету. Дамытушылық:
Мұғалімнің өз сабағын талдауы. Сабақты талдау түрлері І.Толық талдау І.Толық талдау ІІ. Сабақ кезеңі бойынша талдау ІІ. Сабақ кезеңі бойынша талдау ІІІ.
1.Word Pad қандай редактор және оның мүмкіндіктері? (2 ұпай) 2.Word Pad бағдарламасын іске қосу жолы? (1 ұпай) 3.Word Pad бағдарламасының терезе элементтерін.
ж. Үй тапсырмасын сұрау Мәліметтер қоры дегеніміз не? Мәліметтер қоры компонентерін деген не? Жазба, өріс деген не? Кесте дегеніміз не? Форма.
Сабақтың тақырыбы: Абай Құнанбаев «Жазғытұры » Сабақтың мақсаты: Біліктілік : Мәтінді мәнерлеп оқу, мазмұнын түсіндіру, мәтіннің негізгі идеясын ашу. Өмірмен.
Психологияның зерттеу әдістері. Психологияның зерттеу әдістері - психологияда қолданатын әдістері мен әдістерінің арысындағы байланыс.
Сабақтың тақырыбы: Сан есім. Уақыт. 5-ші сынып үшін қазақ тілінен сабақ жоспары Дайындаған: 4 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиетім.
5 сынып математика ж. Сынып жұмысы Жай бөлшектер Математика пәнінің мұғалімі: Досанова М. Т.
Ақпараттық жүйе негіздері Пәннің тақырыбы: АҚПАРАТТЫҚ ЖҮЙЕ ТҮСІНІГІ.
Семей қаласындағы Т. Аманов атындағы 16 жалпы орта білім беретін мектеп ММ.
Кесте элементтерін ү йрету ар қ ылы о қ ушыларды ң логикалы қ - құ рылымды қ ж ә не а қ паратты қ ойлау қ абілетін дамыту Ұқ ыптылы ққ а, жауапкершілікке,
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгелдеу, сабаққа назарын аудару.
ProPowerPoint.ru Орындаған:Сейдаханова А.А Жетекші:Аслямова Т.А Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан.
Сабақтың мақсаты: Білімділігі: «Сан есім» тақырыбын тірек-сызба бойынша меңгерту барысында жаттығулар орындату. Дамытушылығы: Ақыл-ойын, логикалық ойлау.
Тақырыбы: Өсімдіктердің көптүрлілігі Пәні: Дүниетану 3- сынып оқу жылы.
Алгебра 7 сынып «Қысқаша көбейту формулалары» «Қысқаша көбейту формулалары» (білімді тиянақтау ) Математика-информатика мұғалімі Калиева Сауле Сырбайқызы.
Сыныбы: 6 «А» өткізген: Жұман А.Ж. санаты: уақыты: ж.
Сабақтың тақырыбы: Еуразияның халқы мен елдері География – биология пәнінің мұғалімі: Салихова Г.А 7 СЫНЫП.
Транксрипт:

-Оқушыларды редактормен жұмыс істеуге үйрету. -Графикалық ақпаратты жасау туралы түсінік беру. -Оқушыларды тәрбиелілікке, ұқыптылыққа, тиянақтылыққа үйрету. - оқушылардың ойлау қабілетін, логикалық-абстракциясын дамыту. -Оқушыларға бір-біріне кіріп қабаттасқан жиындар туралы түсінік беру. - Оқушыларды тәрбиелілікке, ұқыптылыққа, тиянақтылыққа үйрету. - Оқушылардың жиындармен жұмыс жасау процесінде логикалық қабілетін дамыту.

Сабақтың типі: Жаңа сабақ. Сабақтың түрі: Аралас сабақ. Көрнекілік: Интербелсенді тақта, карточкалар, компьютер. Пәнаралық байланыс: Математика, қазақ тілі мен әдебиет. Білім мен біліктілікке қойылатын талаптар: Оқушылар білу тиіс: -Microsoft Word редакторын іске қосуды - Word - та кесте сызуды; -кестені сақтауды; - Microsoft Word редакторынан шығуды; Оқушылар үйренуі тиіс: Барлық командаларды пайдалануды; Кестенің ішіне мәтін кірістіруді; Кестені бір жерден екінші жерге көшіруді; Баспаға жіберуді.

Ұйымдастыру; Үй тапсырмасын тексеру: Жаңа сабаққа кіріспе; Жаңа сабақ Жаңа сабақты бекіту; Үй тапсырмасы; Қорытындылау; Бағалау.

бұл әр түрлі заттардың өте үлкен саны Дәптер, кітап, қалам, қарындаш – бұл элементтер оқуға қажетті құралдар жиыны. Бір жиынның элементтері келесі жиынның элементтері бола алады. Мысалы, барлық компьютерлер, яғни ондағы барлық құрылғылар жиынның элементтері.

Жазуды толықтырайық: Кітапхана – бұл жиыны Сынып – бұл жиыны Орман – бұл жиыны Дәріхана – бұл жиыны Бақ – бұл жиыны

Жиын туралы формальды талдау жүргізу үшін мынадай үш шарт көмектеседі: Жиын элементтері саналуы бойынша реттеліп берілуі; Жиын элементтері әр түрлі болуы; Жиын элементтерінің қатарында мән болмайды. Мысалы, {1,2, A, B} және {B, A, 1,2}

1. Ә рбір жиында 3 ә ріптен болатындай етіп, ПРОЦЕССОР с ө зін жаз.

Ә рбір жиын ғ а ж ә не жиындарды ң қ иылысуына с ө здер ойлап жаз ойлап жаз Б әрпінен басталатын сөздер жаз Р әрпінен басталатын сөздер жаз

Ә р о қ ушы ө з бетімен компьютерде таратылатын дидактикалы қ материалдармен ж ұ мыс жасау

Сонымен б ү гінгі саба қ та не білді ң дер ж ә не не т ү сінді ң дер? Жиын дегеніміз не? Кім айтады?

Балалардың сабаққа қатысуына байланысты бағалау. Жиын ұғымын жаттау. Жиындар құрып келу.