Мета: поглибити знання школярів про правила написання власних назв, про вживання лапок у власних назвах; удосконалювати орфографічні навички учнів, уміння.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Електронна дидактична гра «Кому що потрібно для роботи»
Advertisements

Тема: Україна на планеті Земля Мета: дати дітям загальне уявлення про розташування України на карті; вчити правильно працювати з контурною картою; розвивати.
Означення Мета уроку: - повторити про другорядні члени речення; - поглибити знання про означення як другорядний член речення; - формувати навички розрізнення.
Гра «Найрозумніший знавець історії». Мета: розвивати логічне та асоціативне мислення, виявити інтелектуально розвинених дітей; розвивати вміння самостійно.
Київ – столиця України Підготувала Турта О.А. вчитель початкових класів Одеської ЗОШ 107.
ТЕМА УРОКУ. Закріплення навичок правопису власних і загальних іменників.
Я і Україна 2 клас Київ – столиця України Підготувала Смілянець С. М. вчитель початкових класів Уманської міської гімназії.
Очікувані результати розрізняти умовні позначки на історичній карті; знаходити на карті територію України, її столицю, місто, область, де вони народились.
Організаційний момент Добрий день! Сіли рівно, озирнулись, Одне одному всміхнулись, Якщо добре працювати – Вийдуть гарні результати. Тож не гаємо ми час,
Головним містом нашої країни, її столицею є стародавнє місто Київ – дуже красиве і велике місто. Звідси взяла початок українська держава, і Київ – її.
Головним містом нашої країни, її столицею є стародавнє місто Київ – дуже красиве і велике місто. Звідси взяла початок українська держава, і Київ – її.
Тема уроку Закріплення знань про слова, які Означають назви предметів. Аудіювання.
Льюїс Керролл. Щоб урок минув не марно, Працювати треба гарно. Друзі, гуртом посміхнемось, До роботи всі візьмемось!
Я і Україна Тема: КИЇВ – столиця України Урок в 2 класі.
Презентацію підготувала бібліотекар гімназії 2 900igr.net Сім чудес України Макаренко Ірина 2(6)- А Клас.
Ми діти твої, Україно!
Епіграф уроку Думати добре, а відгадувати ще краще Народна мудрість.
Як тебе не любити, Києве мій! Урок української літератури в 6 класі.
Завдання уроків інформатики Формування загальних вмінь, логічного і алгоритмічного мислення, розвиток уваги і памяті, навичок роботи з інформацією, елементів.
Життя і творчий шлях Ольги Кобилянської. Життя і творчий шлях Ольги Кобилянської.
Транксрипт:

Мета: поглибити знання школярів про правила написання власних назв, про вживання лапок у власних назвах; удосконалювати орфографічні навички учнів, уміння знаходити помилки на вивчені правила й виправляти їх; розвивати мислення, увагу, память, аналітичні здібності; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до своєї країни, прагнення до її пізнання.

Багато цікавого очікує туристів, починаючи з Києва, столиці України, де розташовані чудові історичні місця: Софійський собор, Києво-Печерська лавра і численні музеї.

Мовознавча діагностика Р( р) ада Б(б) езпеки ООН, Н(н)аціональний Б(б)анк У(у)країни, Ч(ч)умацький Шлях, П(п)івнічна Б(б)уковина, О(о)рден Н(н)езалежності,П(п)резидент Ф(ф)ранції, Н(н)овий рік, Т(т)аврія, П(п)окрова, В(в)сесвітня Р(р)ада М(м)иру, Н(н)ародний Р(р)ух У(у)країни, Б(б)алканський П(п)івострів, Д(д)алекий С(с)хід, О(о)рден П(п)ошани, Г(г)енеральний П(п)рокурор У(у)країни, Д(д)ень Н(н)езалежності У(у)країни, П(п)ричорномор'я, Б(б)іблія, В(в)ерховна Р(р)ада У(у)країни, Н(н)аціональна Г(г)вардія У(у)країни, О(о)зеро Б(б)айкал, А(а)постол.

Завдання на відповідність Р ( р) ада Б (б) езпеки ООН, Н (н)аціональний Б (б)анк У(у)країни,Ч(ч)умацький шлях, П(п)івнічна Б(б)уковина, О(о)рден Н(н)езалежності,П(п)резидент Ф(ф)ранції, Н(н)овий рік, Т(т)аврія, П(п)окрова,В(в)сесвітня Р(р)ада М(м)иру, Н(н)ародний р(Р)ух У(у)країни,Б(б)алканський П(п)івострів, Д(д)алекий С(с)хід, О(о)рден П(п)ошани,Г(г)енеральний П(п)рокурор У(у)країни, Д(д)ень Н(н)езалежності У(у)країни, П(п)ричорномор я, Б(б)іблія, В(в)ерховна Р(р)ада У(у)країни, Н(н)аціональна Г(г)вардія У(у)країни, О(о)зеро Б(б)айкал, А(а)постол. 1.Роман 2.Повість 3.Оповідання 4.Поема 5.Історична повість 6.Комедія 7.Історична трагедія 8.Історико- романтична повість А.Каторжна Б.Енеїда В.Хіба ревуть воли, як ясла повні? Г.Кайдашева сім'я Д.Оборона Буші Е.Сава Чалий Є.Мартин Боруля Ж.Князь Єремія Вишневецький

Завдання на відповідність 1 - В 2 - Г 3 - А 4 - Б 5 -Ж 6 -Є 7 - Е 8 - Д

Робота в парах АХІЛЛЕСОВА ДОПОМОГА – АХІЛЛЕСОВА ПЯТА; СІЗІФОВА РІЧ – СІЗІФОВА ПРАЦЯ; ГОРДІЇВ СИН – ГОРДІЇВ ВУЗОЛ.

Творче конструювання Поезії (Шевченко), мова (Езоп), кручі (Дніпро), рукопис (Пушкін), сіль (Бертолет), словник (Грінченко), традиції (Франко), читання (Тичина), книжки(Андрій), Батіг (Петро), стайні (Авгій), сонати (Моцарт), теорема (Піфагор), ложе (Прокруст), дівчата(Тернопіль), срібняки (Іуда), стипендія (Шевченко).

Редагування Україна багата історичними памятниками. Київ столиця України й одне із самих старіших міст східної європи. Київ вже відзначав свій 1500 літній ювілей. Тому й не дивно що багато цікавих памяток росташовані тут наприклад добре відомий у словянському світі собор святої софії і києво печерська лавра. Приємно побродити вулицями старого міста відчути подих історії. Але визначні памятки України розташовані не тільки в Києві.

Самостійна робота Вправа 310 Тести Творча робота

Вправа 311, стор.139. Перевір себе ( Щоденник ua); Ситуативне завдання (Щоденник ua);