Функції, їх властивості та графіки Урок підготувала вчитель Загальцівського НВО Козир Н.Г.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Тема уроку Квадратична функція. Квадратна нерівність.
Advertisements

ЛІНІЙНА ФУНКЦІЯ, ЇЇ ГРАФІК ТА ВЛАСТИВОСТІ. ФУНКЦІЯ ЯК МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ РЕАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ Вчитель Козак Оксана Іванівна Алгебра 7 клас Тема уроку.
Мета уроку : повторити вивчений матеріал по темі «Функція»; вивчити поняття області визначення та області значень функції;навчитися шукати область визначення.
Тема уроку: Урок узагальнення та систематизація знань.
План уроку з/п Назва етапуЧас хв. Методи та прийоми 1.Організаційний 11.Привітання 2. Ознайомлення з планом уроку 2.Перевірка домашнього завдання 21.Бесіда.
Квадратична функція та її властивість Узагальнюючий урок.
Функція. Область визначення і область значень функції. 7 клас.
Тема уроку: Підсумковий урок Тригонометричні функції Вчитель Підбузької СЗШ І- ІІІ ст. Ткаченко Оксана Богданівна.
Використання інноваційних технологій на уроках різних типів.
Урок з української мови (навчання грамоти) у 1-Б класі Вчитель Долгоносова Зоя Миколаївна.
1 Протягом кількох уроків ви переконувалися у тому, що похідна має різноманітне застосування в алгебраїчних, геометричних та комбінованих задачах. Проте.
Розвязування квадратичних та дробово-рацінальних нерівностей Алгебра 9 клас Презентація Довжаниці О.Б. Деражненська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Розширений план-конспект уроку Урок алгебри в 7 класі ( з досвіду роботи вчителя А.В.Шевченко ЗОШ І – ІІІ ступенів 1 ім. А.С.Малишка м. Обухова, Київської.
Первомайський професійний гірничий ліцей ім.О.І.Бахмутського.
« Перетворення тригонометричних виразів » « Перетворення тригонометричних виразів » Автор: вчитель Купінець О.М.
Квадратний корінь з числа. Арифметичний квадратний корінь.
Урок Узагальнення та систематизація знань з теми «Многочлени»
СТЕПЕНЕВА ФУНКЦІЯ, ЇЇ ВЛАСТИВОСТІ ТА ГРАФІК Презентацію створено за допомогою компютерної програми ВГ «Основи» «Електронний конструктор уроку»
Урок з природознавства проведений в 2-Б класі Руських Оксаною Василівною.
Транксрипт:

Функції, їх властивості та графіки Урок підготувала вчитель Загальцівського НВО Козир Н.Г.

АЛГЕБРА 9 КЛАС Тема уроку: Функції, їх графіки та властивості Мета уроку: Систематизувати знання учнів про функцію її властивості та графіки, вдосконалювати вміння досліджувати елементарні функції, будувати їх графіки, розвивати логіку та здатність до аналізу, виховувати культуру мовлення та запису, виробляти відповідальне ставлення до роботи в колективі, виховувати обєктивність при оцінці та самооцінці. Тип уроку: Узагальнення та систематизація знань Д ЕВІЗ УРОКУ : Недостатньо мати добрий розум, Головне-це раціонально застосовувати його. Рене Декарт Урок підготувала: Козир Надія Григорівна

Хід уроку: І.Актуалізація опорних знань (колективно ). Пам»ятаю, знаю * Закінчити речення * Так або Ні (самооцінка) * Встановити відповідність (взаємооцінка) ІІ.Виконання вправ (робота в групах). Думка кожного важлива * Описати властивості функції за графіком * Побудувати графік функції за описаними властивостями Добудувати графік функці ( Презентація результату групової роботи) ІІІ. Робота за диференційованими завданнями(індивідуально). Я знаю, що я зможу * Знайти область визначення ї та область значень функції за малюнком * Знайти область визначення функції,заданої формулою * Побудувати графік функції за формулою,описати властивості ІV. Підведення підсумків урокую. Вмій поставити запитання V. Домашня робота

Так або Ні

Так або Ні

ВСТАНОВИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ

ВСТАНОВИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ ВСТАНОВИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ Графік за малюнком Функція задана формулою А) Б) В) Г) Д) Е) Є) Ж) Правильна відповідь – ¼ бала

РОБОТА В ГРУПАХ ГРУПА 1ГРУПА 2 Описати властивості функції за графіком 381 мал.67 ст.90 За описаними властивостями побудувати графік 379 ст.90 Встановити парність(непарність) функції 368 (а-в) Максимальна оцінка за Описати властивості функції за графіком 381 мал.68 ст.90 За описаними властивостями побудувати графік 380 ст.90 Встановити парність(непарність) функції 368 (г-д) роботу в групі – 3 бали

ЗНАЙТИ ОБЛАСТЬ ВИЗНАЧЕННЯ і ОБЛАСТЬ ЗНАЧЕНЬ ФУНКЦІЇ ЗА МАЛЮНКОМ Рівень 1: Рівень 3 Рівень 2 Рівень 4

ЗНАЙТИ ОБЛАСТЬ ВИЗНАЧЕННЯ ФУНКЦІЇ

ПОБУДУВАТИ ГРАФІКИ ТА ОПИСАТИ ВЛАСТИВОСТІ ФУНКЦІЙ

Домашня робота Обовязково 382;385 Додатково 386 (б;г;д)

Використані матеріали: Бевз Г.В. – підручник Алгебра 7-9 Таблиці елементарних функцій Висловлювання видатних математиків Портрети математиків