Сүлейменова Айгерім Сүйіндік қызы 23 мектеп-лицейі. Шымкент қаласы.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
28 ақпан Гидросфера тарауын қайталау.. Өткен тарауға шолу жасау 1.Гидросфера туралы ұғым. 2.Дүниежүзілік су айналымы. 3.Дүниежүзілік мұхит бөліктері.
Advertisements

Үй тапсырмасын сұрау 1-сурет 2-сурет Қиылысатын екі түзудің ортақ бір ғана нүктесі болады a b O a b
1.Атмосфера 2.Гидросфера 3.Биосфера 4.Мантия 5.Ядро 6.Бұрғылау әдісі 7.Литосфера 8.Материктік жер қыртысы 9.Мұхиттық жер қыртысы 10.Сейсмикалық әдіс.
Сабақтың тақырыбы: Баяндауыш. Сыныбы: 8 а Пән мұғалімі: Асилова А.Т.
Сабақтың тақырыбы:. Сабақтың мақсаты: 1.Оқушыларға судың адам, өсімдіктер мен жануарлар үшін маңызын баяндап, суды қорғаудың маңыздылығын түсіндіру. 2.Оқушылардың.
М.Маметова атындағы 35 орта мектебі Ашық сабақ Тақырыбы: Зат есім. 2 «В» сынып. Өткізген: Қалдыбаева А. Шымкент қаласы.
F=P=mg 1 - жұп Судың,керосиннің,сынаптың 0,6 м тереңдіктегі қысымын табыңдар? 2 - жұп Теңіздің м ең терең жеріндегі су қысымын есептеңдер.Теңіз.
1. Оқушылардың информатика пәнінен алған білімдерін жинақтау, бақылап, бағалау. 2. Оқушылардың ойлауын, компьютерлік сауаттылығын, қызығушылығын, белсенділігін.
Сабақтың мақсаты: Білімділік: Өткен сабақтарды қайталау арқылы оқушылардың алған білімдерін, икемділіктерін тексеру, оқуға қызығушылығын, ынтасын арттыру.
Ашық сабақ Тақырыбы: Биосфера Сынып: 6 Б Пән: геогрфия Пән.мұғалімі: О.А.Қоңқабаева оқу жылы.
Тақырыбы : Кесте құру тәсілдері. Кестелер және Шекаралар панелі.
Сабақтың тақырыбы: §22 Теңіздер мен көлдер Сабақтың мақсаты: Білімділік мақсаты – Оқушыларға теңіздер мен көлдер жайлы түсінік бере отырып, оның географиялық.
17 Жалпы орта білім беретін мектеп Ашық сабақ. Тақырыбы: Таулар. Таулардың пайда болуы Сыныбы: 6 География пәнінің мұғалімі: Өтесінова Айнагүл.
Жесупова Алмагүл Батрқанқызы Білімі: жоғары Санаты: 2 Өтілімі: 10 жыл 1 «А» сынып Сауат ашу.
Бағыты:лингвистикалық Секциясы:тіл білімі Тақырыбы:Ақтөбе өңірінің диалектілерінің сөздік қорды дамытуға қосатын үлесі Орындаған: Сағымбаева Мөлдір 7-сынып.
Сабақтың тақырыбы Жасөспірім және қылмыс. Сабақтың мақсаты Білімділік: Оқушыларының өз құқықтары мен міндеттерін жүзеге асыра білуіне дайын болуы, іс-
Туған жерім – Қазақстан! Өткізген: Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі Жанділдина Қ.Б.
1 2 Оқушыларды жануарлар әлемімен және олардың мекен ортасымен, олардың көптүрлілігімен таныстыру. Сыни тұрғыдан ойлату арқылы оқушылардың ойлау, сөйлеу.
Сабақтың тақырыбы: Сан есім. Уақыт. 5-ші сынып үшін қазақ тілінен сабақ жоспары Дайындаған: 4 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиетім.
Сабақтың тақырыбы: Зат есім Сабақтың мақсаты: 1.Оқушыларға зат есім жайлы түсінік бере отырып, сұрақтар қоя білуге үйрету. 2.Жаңа технология элементтерін.
Транксрипт:

Сүлейменова Айгерім Сүйіндік қызы 23 мектеп-лицейі. Шымкент қаласы.

Гидросфера-Жердің су қабығы.

Сабақтың мақсаты: оқушыларға тіршіліктің көзі – су туралы мағлұматтар беру. Міндеттері: Сабақтың мақсаты: оқушыларға тіршіліктің көзі – су туралы мағлұматтар беру. Міндеттері: Білімдік міндеті: оқушылардың жер бетіндегі су қабатының маңыздылығымен таныстыру. Дамытушылық міндеті: Оқушылардың су көздерінің маңыздылығы мен табиғаттағы алатын орны жайында біліктілігін арттыру. Тәрбиелек міндеті: Оқушыларды суды қорғауға және де үнемдеуге тәрбиелеу.

Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі. Ұйымдастыру кезеңі. Үй тапсырмасын сұрау. Үй тапсырмасын сұрау. Сызбаларды сөйлету. Сызбаларды сөйлету. Сабақты бекіту. Сабақты бекіту. Үйге тапсырма. Үйге тапсырма.

Сұрақтар: 1.Адам денесінің қанша пайызын су құрайды? 2.Жер бетінде неше мұхит бар? 3.Суцдың неше күйі бар? 4.Шығанақ дегеніміз не? 5.Ішкі теңіздерді ата? 6.Өзен аңғары дегеніміз не? 7.Бастау деп нені айтады? 8.Көл деген не? 9.Үнді мұхитының ең терең жері қалай аталады? 10.Су қорының қанша бөлігін мұхит құрайды?

Сызбаны аяқта. Биосфера

Гидросфера

Судың күйлері

Мұхиттар

Сәйкесітікті тап Тынық мұхиты Атлант мұхиты Мариан Ең суық Үнді мұхиты Пуэрто-Рико Солтүстік мұзды Зонд мұхит

Тест 1.Жер бетінде неше мұхит бар? А) 3 Б) 4 В) 2 С) 6 2. Тынық мұхиты жер бетінің неше бөлігін алып жатыр? А) 1/2 Б) 3/5 В) 1/3 С) 2/4 3. Адам денесінің қанша пайызын су құрайды? А) 55 Б) 36 В) 45 С) Мұхит, теңіз суларының құрлыққа сүйірлене немесе тереңірек ішке қарай енген бөлігі? А) Көл Б) Бұғаз В) Шығанақ С) Арал 5. Өзеннің басталар жері. А) Өзен аңғары Б) Өзен сағасы В) Бастау С) Өзен жаймасы 6. Дүниежүзіндегі ең ұзын өзен. А) Ніл Б) Амазонка В) Чад С) Есіл 7. Ең суы мол өзен. А) Ніл Б) Амазонка В) Чад С) Есіл 8.Материктердің ішіндегі тұйық сулы өлке А) Теіңз Б) Өзен В) Көл С) Мұхит

1.Б 2.В 3.С 4.Б 5.В 6.А 7.Б 8.В

Үйге тапсырма §24 §25 Оқу.

Жарайсыңдар!