Сәлеметпе оқушы өрендерім, Тоқыған көңіліне білімдерін. Өткізген сабақты қызықты етіп, Жігерлен, білім болсын сүйенгенің. Берейік енді ерік қиялға да,

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
«Білімді мыңды жығар, білекті бірді жығар» мақал.
Advertisements

Үй тапсырмасын сұрау «Асқорыту жолы және ауыз қуысы» тобы – «Микрофон» әдісі «Өңеш асқазан және ашішек» тобы – «Тестілеу» әдісі «Тоқішек, ұйқы безі, бауыр»
Сутек. Сабақтың мақсаты: Білімділік: Сутек және оның қасиеттері, алынуы, қолданылуы туралы түсіну және білімдерін кеңейту ; Дамытушылығы : Оқушылардың.
Сабақтың тақырыбы: Зат есім Сабақтың мақсаты: 1.Оқушыларға зат есім жайлы түсінік бере отырып, сұрақтар қоя білуге үйрету. 2.Жаңа технология элементтерін.
Ғажайып нәрсе химия, Тұңғиық сыры әр алуан. Жоғалып бір зат зым – зия, Жаңалап бірі жаралған.
Қош келдіңіздер Есептер шығару Абай атындағы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Физика сабағы 8 сынып. қатты Заттың күйлері плазма сұйық Газ.
Атырау облысы, Атырау қаласы Жалпы білім беретін М. Өтемісов атындағы орта мектептің биология пәнінің мұғалімі Қаушева Қалығыз Сисенқызы.
Сабақ тақырыбы: §1.4. Тотығу-тотықсыздану реакциялары.
Бөлігі бойынша бүтінді табу Сен Бөлігі бойынша бүтінді табуды үйренесің. Бөлігі бойынша бүтінді табуды үйренесің. Сабақтың тақырыбы Математика, 3-сынып.
13 ОРТА МЕКТЕБІ Бастауыш сынып мұғалімі: Молдабаева Меруерт Қаланқызы Пән: Математика Сынып: 2 Ә Тараз 2015.
Сабақтың тақырыбы: Сан есім. Уақыт. 5-ші сынып үшін қазақ тілінен сабақ жоспары Дайындаған: 4 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиетім.
Мұғалімнің өз сабағын талдауы. Сабақты талдау түрлері І.Толық талдау І.Толық талдау ІІ. Сабақ кезеңі бойынша талдау ІІ. Сабақ кезеңі бойынша талдау ІІІ.
Сабақтың тақырыбы: Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеу және оның графигі.
Генетиканың маңызы. Денсаулық сақтаудың генетикалық проблемалары.
Жылыой ауданы Құлсары қаласы 21 жалпы орта білім беретін мектебі бастауыш сынып мұғалімі: Әлиева Жансая Сәрсенғалиқызы Осы сабақта қол жеткізілетін оқу.
Арифметикалық прогрессия. Арифметикалық прогрессияның n-ші мүшесінің формуласы.
СӨЙЛЕМ ТҮРЛЕРІН ҚАЙТАЛАУ.
Тақырыбы: Алғашқы функция және интеграл Түркістан көпсалалы медицина колледжі Математика пәнінің оқытушысы Жағыпарова Данагүл Дәулетқызы Оңтүстік Қазақстан.
Ше ң гелбаева Қ.А.. * Қазақ тілі- атаң,анаң * Қуат алар Отан содан * Дүниеде ешбір асыл * Тең келмейді қатар оған. * Дұшпаның да бас иетін * Тілің - ұлттық.
Транксрипт:

Сәлеметпе оқушы өрендерім, Тоқыған көңіліне білімдерін. Өткізген сабақты қызықты етіп, Жігерлен, білім болсын сүйенгенің. Берейік енді ерік қиялға да, Қайтайық саяхаттап сайыстарға. Сендерден сұрағына жауап күтіп, Кезекте тұр әрбір аялдама.

Жаңа білім беру сабақтың тақырыбы: «Зат мөлшері, Авогадро саны, Молярлық масса».

БІЛЕКТІ БІРДІ ЖЫҒАДЫ, БІЛІМДІ МЫҢДЫ ЖЫҒАДЫ.

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ: САБАҚ БАРЫСЫНДА «ЛОГИКА» КАРТАСЫ БОЙЫНША ТКШ, АКШ, ЖКШ ТАПСЫРМАЛАРЫН ОРЫНДАЙ ОТЫРЫП, СІЗДЕРДІҢ АЛҒЫРЛЫҚТАРЫҢЫЗДЫ, ТАПҚЫРЛЫҚТАРЫҢЫЗДЫ ЖӘНЕ ӨЗ БЕТІМЕН ЖҰМЫС ІСТЕУГЕ ДЕГЕН ҚАБІЛЕТТЕРІҢІЗДІ ДАМЫТУ.

18-12 ОҚУШЫ 63%

СЫНЫПТЫҢ КӨШБАСШЫСЫНА СӨЗ БЕРУ.

ТКШ ТАПСЫРМАСЫН ОРЫНДАУ:

6,5 г мырыштың молекула санин есепте.

РАЗМИНКА (БИЛЕТУ, ДЕМАЛУ)

АКШ ТАПСЫРМАСЫН ОРЫНДАУ:

4,6 л күкірт (IV) оксидінің (SO 2 ) масса сын және молекула санин тап.

РАЗМИНКА (БИЛЕТУ, ДЕМАЛУ)

ЖКШ ТАПСЫРМАСЫН ОРЫНДАУ:

2,5 моль күкірт қышқылының (H 2 SO 4 ) масса сын, (қ.ж) көлемін және молекула санин есепте.

РЕФЛЕКСИЯ

Бағалау.

Біреуінің жүрегінің түгі бар, Біреуінің арқалап жүрген қоғамдағы жүгі бар. Біреуінің күмбірлеген күйі бар, Біреуінің қатты істейтін миы бар.