Сабақтың тақырыбы: Мұрат Мөңкеұлы Оқу мақсаттары: әдеби шығарманың жанрына байланысты сюжеттік желілерін, эпилог, прологтарды анықтау;

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Сабақтың мақсаттары: Жазушының өмірі мен шығармашылығына шолу, Шығарманың идеясы мен тақырыбын ашу. Міндеттері: 1.Оқушылар шығарма кейіпкерлерін жан-жақты.
Advertisements

Мұнайлы ауданы 6 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Даулетова Ш.А Сыныбы: 7 д.
Тақырыбы: Тақырыбы: Тайыр Жароков Ауыл күзі Тұщыбек негізгі орта мектебі Жумагалиева Амангул Жанабаевна оқу жылы.
Тахауи Ахтанов 1923 – 1994 ж.ж – 1994 ж.ж..
Оқу мақсаты: XIII-XV ғғ. Қазақстан аумағында құрылған мемлекеттерді білу және картаны қолдану арқылы саяси үдерістерді түсіндіру. Қазақстан аумағындағы.
Оқу мақсаты – молекула-кинетикалық теорияның негізгі қағидаларын дәлелдейтін мысалдар келтіру және тәжірибені сипаттау Сабақ мақсаты ОҚО Мақтарал.
Сабақтың тақырыбы: Сәбит Мұқанов Саятшы Ораз әңгімесі.
1.Word Pad қандай редактор және оның мүмкіндіктері? (2 ұпай) 2.Word Pad бағдарламасын іске қосу жолы? (1 ұпай) 3.Word Pad бағдарламасының терезе элементтерін.
Топқа бөліну І-ТОП: МЕЙІРІМ ТОБЫ І-ТОП: МЕЙІРІМ ТОБЫ ІІ-ТОП: ШУАҚ ТОБЫ ІІ-ТОП: ШУАҚ ТОБЫ ІІІ-ТОП: ҚАМҚОРЛЫҚ ТОБЫ ІІІ-ТОП: ҚАМҚОРЛЫҚ ТОБЫ.
Әдебиеттік оқу 4 «Ғ» сыныбы. Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да. Күлімдеп күн бүгін Қарады саған да Күлімдеп күн бүгін Қарады баршаға Психологиялық дайындық.
БітібаеваҚанипа Омарғалиқызы ( ) Қ анипа Омар ғ али қ ызы Бітібаева 1945 жылы 1 мамырда Шы ғ ыс Қ аза қ стан облысы, Тарба ғ атай ауданы, Жетіарал.
Өмірбаяны: 1888 Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданында дүниеге келген – 1966 жылы Алматыда өмірден өтті. Қазақстанның еңбек сіңірген мұғалімі, филология.
2 сынып Сабақтың тақырыбы: Мақсаты: Қазақстан тәуелсіздігі жолында мерт болған қайсар рухты қазақ жастары туралы мағлұмат беру. Міндеттері: 1. Батырдың.
Үй тапсырмасы І топ: Қадыр Мырзалиевтің « Ана» өлеңін жатқа айту ІІ топ: Өлеңнің негізгі мазмұнын қара сөзбен жеткізу ІІІ топ: Тақырыпты ашуда ойтолғау.
Шығарманың идеясын, тақырыбын ашқыза отырып, шығарманы құрылысына қарай талдату.
ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫ СОЗАҚ АУДАНЫ ҚЫЗЕМШЕК КЕНТІ ЛӘНДЕ БӨКЕНОВ АТЫНДАҒЫ ЖАЛПЫ ОРТА МЕКТЕБІ ОДАНОВА ШАРИПА СЕЙІЛБЕКҚЫЗЫ ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ ПӘНІНІҢ.
Абай. Жан-жақты болсам Әдеби- шығарым тапсырма Шығармалар мақалалар Күнделік хат Өлең.
79 орта мектебі 5 А сынып Тарих пәнінің мұғалімі Сұлтанбекова Феруза Абдезқызы.
§ 11. Механикалық қозғалыс. Санақ денесі. Қозғалыстың салыстырмалылығы 25 қазан 2013 жыл.
Басқарудың тиімділік мәселесі қазіргі кездегі ғылым мен тәжірибенің басты назарындағы мәселелердің бірі болып табылады. Бұл мәселе шетел және ресей ғалымдары.
Транксрипт:

Сабақтың тақырыбы: Мұрат Мөңкеұлы Оқу мақсаттары: әдеби шығарманың жанры на байланысты сюжеттік желілерін, эпилог, прологтарды анықтау; шығарма бойынша жазылған әдеби сын- пікірлерге сүйене отырып, өзіндік сын и пікір жазу

1923 жилы Тахауи Ахтанов Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы, Шетырғыз ауылында дүниеге келген 1941 жилы Абай атындағы қазақ педагогика институтында оқып жүріп, екінші дүние жүзі соғысына аттанады жылдары Қазақ мемлекеттік біріккен баспасында редактор, бөлім меңгерушісі қызметін атқарған жылдары Қазақ фильм киностудиясының сценарий бөлімінің бастығы жылдары Әдебиет және искусство (қазіргі Жұлдыз) журналының редакторы

Тапсырма Сын-пікір жазу Өзіңіздің Мұрат Мөңкеұлымен жүздесетіндей сезініңіз. Ақынмен кездескенде, «Үш қиян» өлеңіндегі материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беретіндей сұхбат сұрақтарын құрастырыңыз. Сабақ барысында сұрақ қойғысы келген оқушылардың бірі «Мен Мұрат ақынмен кездессем, мы над ай саул қойған полар едім...» деп бастауы керек.

Тапсырма. Постерге саламын! Ақын өлеңінен өздеріңіз қалаған үзіндіні таңдаңыздар. Таңдаған цитатаны бүгінгі өмірмен байланыстырып, автор идеясын ашатындай етіп, постерге сурет салыңыздар. Өз постерлеріңізді қорғаңыздар.