Скачать презентацию
Идет загрузка презентации. Пожалуйста, подождите
Презентация была опубликована 8 лет назад пользователемЯрослав Берг
2 Мақсаты: а ) білімділік: 10 санын екі санның қосындысы түрінде жазу,кез келген 10 саннан кем санды 10-ға дейін толықтыру,10санының құрамын пайдаланып,мәні 10-ға тең қосынды,оған кері айыру құрастыруды бастайды. б)дамытушылық: Оқушылар бойына адамгершілік қасиеттерін енгізу. ә). тәрбиелік: сын тұрғысынан ойлау техникаларының элементтерін пайдалана отырып оқушылардың ойлау,есте сақтау қабілеттеріне және сөйлеуге дағдыландыру.
3 Сабақтың түрі: Саяхат сабақ Сабақтың әдісі: Мақта қыз бен мысық ертегісіндегі кейіпкерлер. Сабақтың көрнекілігі: слайдтар Сабақтың барысы: 1.Ұйымдастыру кезеңі Сәлеметсіздер ма, балалар!
5 Ми гимнастикасы: Ауызша ж ұ мыс. Сиырдың тапсырмасы: 1. «Санның көршілерін» тап 2. Өсу және кему ретімен сана 3. 6-дан кем сандарды ата 4. 7-ден артық сандарды ата 5. 4-ке тең сан, ол кандай сан? 6. Үйдің 4 бұрышында 4 мысық отыр, Әр мысықтың алдында 3 мысық отыр. Үйде неше мысық отыр?
6 Ө ткенді қ айталау. Ағаштың тапсырмасы. Өрнектерді пайдалана отырып, кестені толтыр: Қосылғыш Қосындының мәні Азайғыш Азйтқыш Айырманың мәні
7 Жаңа сабақ. Қыздардың тапсырмасы 1.Тақтада берілген дөнгелектерді 10-ға толтыр. Қандай ережені қолданамыз? 2. Азайғышы 10 болатын айырманың мәнін тап.
8 1.«Шырша безендіру» ойыны (комуникативтік құзыреттілік) Көршіге түсіндіре отырып орында: Шырша мен ойыншықтардың қосындысының мәні 10 шығатындай етіп сәйкестендір.
10 Логикалы қ тапсырмалар. Дүкеннің тапсырмасы: 1. Бір қазақ қалаға бара жатыр еді, жолда үш танысы қарсы шықты. Қанша адам қалаға барды? 2. Бір кг темір ауыр ма, әлде бір кг мақта ауыр ма? 3. 1 жұмыртқа 5 минут піссе, 4 жұмыртқа неше минут піседі? 4. 2 жылқының неше тұяғы бар?
11 Д ә птермен ж ұ мыс. 1. Көркем жазу. Сандарды үлгі бойынша жазу 2. «Кім шапшаң» ойыны 3. Есепті шығар: 3 тапсырма( 85 –бет оқулық)
12 Топпен ж ұ мыс. Тауықтың тапсырмасы: 1. Есептің шартын толықтырып алып есепте.Ағашта торғай отырды. Оның 3-еуі ұшып кетті. Ағашта неше торғай қалды?
13 Геометриялы қ тапсырма Тышқанның тапсырмасы: Оқушыларға конверт беріледі. Конверттің ішінен фигуралардан бір зат жасап шығару. 1-қатар- гүл, 2- қатар –ғарыш кемесі,3- қатар мысық
14 Қ орытындылау. Қосндының мәні 10 –ға тең болатын екі санды бір түспен боя.
15 Назарларыңызға рахмет
Еще похожие презентации в нашем архиве:
© 2024 MyShared Inc.
All rights reserved.