Малюємо котика «Хто з хвостиком та з вусиками? В кого лапки з подушечками? Як ступа, ніхто не чує, Тихо, крадучись, полює. І маленькі сірі мишки Утікають.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Виготовлення іграшки « Такса » Заняття 1. Мета : навчити гуртківців безпечних прийомів роботи з ножицями і голкою; навчити гуртківців охайно переводити.
Advertisements

Любі друзі! До нас в клас Завітали гості щирі, Привітайте в добрий час Гостей посмішкою й миром. А тепер гарно сідаємо, Наше заняття розпочинаємо.
Українська мова. Письмо 1 клас Учитель: Лисак Оксана Анатоліївна.
Мета: узагальнити знання учнів з теми «Українські народні казки», формувати навички техніки читання, розвивати увагу, мовлення, виховувати любов до казок.
Дуже уважно прочитай книгу. Обдумай її зміст, з'ясуй: - про що говориться в книзі; - хто головний герой; - чи подобаються тобі характери героїв та їх.
Особливості організації вивчення програмового матеріалу на уроках природознавства в першому класі.
Урок з природознавства проведений в 2-Б класі Руських Оксаною Василівною.
2 клас Дзвоник нам сигнал вже дав, Працювати час настав. Тож і ми часу не гаймо, Працювати починаймо! І. Організаційний момент.
Тема уроку: «Пошук виробів - аналогів». Продовжити речення: 1.Перша іграшка зявилася… 2.Для оздоблення мякої іграшки використовують… 3.Для виготовлення.
ТЕХНОЛОГІЯ ДИЗАЙНУ ШКІЛЬНИХ ТА ОФІСНИХ ІНТЕР ЄРІВ 11 клас Кулик М. С.
ІНОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЯК ПРОЦЕС ПОСТІЙНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ КАЗКОТЕРАПІЯ – ЯК ФОРМА КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ вчитель - логопед : Скачкова.
Хто з хвостом і з вушками, В кого лапки з подушками? Як ступа, ніхто не чує, Тихо крадучись полює. І маленькі сірі мишки Утікають геть від Куракса Оксана.
Розширювати знання дітей про колір, кольоротерапію та її вплив на життя, вміння коригувати свій стан за допомогою кольору; сприяти розумінню того, що кожний.
Загадки про домашніх тварин
Використання компютера на уроках образотворчого мистецтв « Найвища ціль мистецтва – змушувати битися серця, тому що серце – центр життя, битися серця,
Ми діти твої, Україно!
Фронтальне заняття з розвитку слухо – зоро - тактильного сприймання немовних звуків та усного мовлення з учнями 3 –го класу Тема: Прослуховування та розрізнення.
БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ РОЗВИТОК УВАГИ. - Розвиток уваги у молодшого школяра - Виявлення ознак дефіциту уваги - Рекомендації педагога з розвитку уваги у дітей.
Правознавчий брейн - ринг Подорож до країни казок Правознавчий брейн - ринг Подорож до країни казок.
Очікувані результати розрізняти умовні позначки на історичній карті; знаходити на карті територію України, її столицю, місто, область, де вони народились.
Транксрипт:

Малюємо котика «Хто з хвостиком та з вусиками? В кого лапки з подушечками? Як ступа, ніхто не чує, Тихо, крадучись, полює. І маленькі сірі мишки Утікають геть від…(кішки!)»

Мета: усвідомлення дітьми виробу положення аркуша паперу (горизонтальне чи вертикальне). Гарне заповнення усієї зображальної поверхні. Дати уявлення про узгодження форми і будови. Формування навичок вільного малювання. Закріпити вміння передавати в малюнку обєм іграшки. спостережливість Розвивати відчуття кольору, мислення, творчу уяву, память, спостережливість, уміння правильно передавати колір предмета. Виховувати любов і шанобливе ставлення «до братів наших менших».

Обладнання: Папір Фломастери Олівці кольорові Таблиці «Котик» Простий олівець Книга

Хід заняття I Організація заняття II Перевірка робочих місць III Основна частина заняття.

Вступна розповідь керівника Повідомлення теми і мети заняття. Дивний світ навколо нас, він настільки різний, невідомий, загадковий. Сьогодні ми познайомимось з різнокольоровими котиками. Будемо знати як колір впливає на поведінку кішки, на її характер. У природі зустрічаються кішки різного кольору: білі, чорні, руді, плямисті, сірі, смугасті, і т. д. Сьогодні ми помандруємо до чарівної країни «Малювання», де ви проявите себе як справжні художники. - Розгляньте таблицю. Якого кольору бувають коти? Чи бачили ви чорного кота, яке повіря повязане. Давайте згадаємо, ці повіря.

Розгляд ілюстрації Розгляд ілюстрації

Питання: Кого ви бачите на цьому малюнку? З яких частин складається котик ? (тулуб, голівка з вухами, вусики, лапки, хвіст) Який котик? (за формою, за кольором, за будовою) (Тулуб кота - це овал, голівка – круг, вуха – трикутної форми, хвіст намалюємо вигнутою лінією, лапи – короткі, вигнуті.) Аналіз форми, будови, забарвлення кота.

Повідомлення теми заняття Повідомлення теми заняття - Сьогодні ми з вами спробуємо намалювати кішку або котика. Ось якого котика намалювала я, а вам треба передати в малюнку обєм, вибрати положення аркуша паперу (горизонтально чи вертикально), проявити свою фантазію. - Під час своєї роботи ви повинні пригадати свої вміння, подумати як краще передати портрет кішки або котика. Малюємо олівцем. - Діти, як ви думаєте, як ми покладемо аркуш паперу, на якому малюватимемо вертикально чи горизонтально? ( Керівник показує ) - Чому вертикально? (Бо котик сидить.) Ми будемо малювати котика як у книзі В. Суттєва « Казки - малюнки».

Поетапний показ виконання малюнка керівником

Ігрова ситуація Гра «Ромашка» ( різнокольорові пелюстки ) Діти зривають пелюстки. Називають настрій людини відповідно цьому кольору. Виконують завдання, які записані на кожній пелюстці.

Ігрова ситуація Гра «Конкурс ввічливих слів», які покращують настрій людини. Діти називають «чарівні слова» і під музику роблять один крок вперед, хто далі пройде той і переміг. Гра «Відгадай загадку». А прочитай її з кінця – «І в мить почне тобі мишей ловить » : (ьтиволйешиміботенчопьтимвІ) – кіт.

IV. Підсумок заняття. Побажання. IV. Підсумок заняття. Побажання. 1. Виставка робіт, їх аналіз. 2. Всі ви, діти молодці! Гарно працювали, Але дзвоник пролунав, Він мені і вам сказав, Що пора нам кінчати Треба йти відпочивати.