Ынтымақ негізігі орта мектебі. Сабақтың тақырыбы : Өтілген материалды бекіту Пәні: Математика Сыныбы: 3 Ә Бастауыш сынып мұғалімі: Жарасбекова Дина.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Өзін – өзі тану 4 Ә сынып Өзін – өзі тану 4 Ә сынып.
Advertisements

Таным І І кезең І кезең І І І кезең Мұғалім Ауызша есеп Теңдеу Ауызша көбейту Тест Қорытынды.
Физикалық шамалар ұғымын қалыптастыру. (физикалық шамалардың атауларын біледі) Ұзындық,аудан,көлем бірліктерін ХБЖ жүйесіне сәйкестендіру. Физикалық шамаларды.
Менің көңіл-күйім жақсы. Мен сабақты жылдам орындаймын. Мен сабақты жақсы оқимын. Менің тәртібім жақсы.
Сабақтың мақсаты: Білімділік: Рационал бөлшектерді көбейту және бөлу алгоритмін қолдана білуге, қасиеттерді білуге үйрету Дамытушылық: Есеп шығару дағдысын.
Мұғалім туралы түйіндеме. Аты – жөні: Кенжеғалиев Берік Мамандығы: Дене тәрбиесі пәні мұғалімі Жұмыс орны: Қызылқоға ауданы 9 орта мектеп Санаты: ІІ Еңбек.
Модульдік оқыту технологиясын сабақ барысында қолдану.
Үй тапсырмасын сұрау «Асқорыту жолы және ауыз қуысы» тобы – «Микрофон» әдісі «Өңеш асқазан және ашішек» тобы – «Тестілеу» әдісі «Тоқішек, ұйқы безі, бауыр»
Тақырыбы: Энергияның сақталу және бір түрден екінші түрге айналу заңы тақырыбына есептер шығару Мақсаты: : Энергия ұғымын физикалық шама ретінде, энергияның.
Ашық сабақтар Тақырыбы: Квадрат теңдеулерді шешудің әр түрлі тәсілдері Математика пәнінің мұғалімі Смагулова Мейрамгуль Серикказиновна.
Математика, 5 сынып Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектерді азайту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер Диалогтік оқыту Тусупова Жанар Карыбековна; Тусупова Жанар Карыбековна; Бастауыш сынып мұғалімі; Бастауыш сынып мұғалімі;
Сабақтың тақырыбы: Сан есім. Уақыт. 5-ші сынып үшін қазақ тілінен сабақ жоспары Дайындаған: 4 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиетім.
Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі «56 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Математика пәнінің мұғалімі : Таласбаева Ж.Т. Сыныбы : 5 А 2013.
1.1. Қазақ тілі: Сабақтың мақсаты: а) Білімділік: оқушыларға тұрлаулы мүшелерді ажырату, сөйлемде атқаратын қызметіне түсінік беру.Сөйлем мүшелері туралы.
13 ОРТА МЕКТЕБІ Бастауыш сынып мұғалімі: Молдабаева Меруерт Қаланқызы Пән: Математика Сынып: 2 Ә Тараз 2015.
ProPowerPoint.ru Орындаған:Сейдаханова А.А Жетекші:Аслямова Т.А Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан.
Ашық сабақ Әдебиеттік оқу Сабақтың тақырыбы:Суықторғай Сыныбы : 4 Г Сынып жетекшісі:М.Мадиева 163 орта мектебі.
Физика сабағы 8 сынып. қатты Заттың күйлері плазма сұйық Газ.
Ұ й ы м д а с т ы р у к е з е ң і А) Оқушыларды түгелдеу. Б) Үй тапсырмасына шолу.
Транксрипт:

Ынтымақ негізігі орта мектебі

Сабақтың тақырыбы : Өтілген материалды бекіту Пәні: Математика Сыныбы: 3 Ә Бастауыш сынып мұғалімі: Жарасбекова Дина

Топқа бөлу: 1- топ 2 – топ 3 – топ Үшбұрыш Төртбұрыш Шеңбер Ұрандары: Алға қарай самғаймыз, Жалқау бала болмаймыз. Білімдіге дүние жарық, Білімсіздің күні ғаріп... Білекті бірді жығады, Білімді мыңды жығады.

Ұйымдастыру кезеңі: Психалогиялық сәт Білімнің сырын ұғынып, Шығамыз білім шыңына. Ұқыптылық пен зеректік Жеткізеді біздерді Математика шыңына

Үй тапсырмасы Ойлан тап ойыны (жұптық жұмыс) 360:60=6 560:70=8 500:2= :60=7 450:90=5 200:4=50 350:7=50 600:3= :8=90 250:5=50 810:9=90 270:30=9

Жаңа сабақ Тақырыбы: Ауызша бөлу және көбейту тәсілі. Өтілген материалды бекіту

Сабақтың мақсаты: 1. Оқушыларға көбейту және бөлудің ауызша тәсілін меңгерту. 2. Оқушылардың көбейту және бөлуге байланысты білімдерін толықтыру. 3. Ойындар арқылы логикалық тапсырмаларды орындау.

1-мысал (тақтамен жұмыс) 1-топ 2-топ 3-топ Үшбұрыш Төртбұрыш Шеңбер 41*3=123 35*4= :3=310 32*3=96 23*4=92 903:3=301 17*3=51 40*4= :3=101 11*3=33 22*4=88 210:3=70 35*3=105 11*4=44 150:3=50

2-мысал Моншақ тізу ойыны Үшбұрыш тобы Ш:Барлығы-6/1 Cәбіз-70ж Барлығы-? Қалды-? Ш: 79*6=420 Ж:Барлығы-420ж, Қалды-350ж 79*6= =350 Ш: Б-6/1 С-70ж Б-? Қ-? Ш: Ж: Б-420ж Қ-350ж

Төртбұрыш тобы Ш :Қияр-6/1=9кг Барлығы-? Ш:9*6=54 Ж:Барлығы-54кг. Ш: Қ- 6/1=9кг Б-? Ш: 9*6=54 Ж: Б-54кг

Шеңбер тобы Ш :Қызыл-50ш Көк-?,2есе артық Жасыл -?,5/1 құрайды Ш:50*2+50= :5=30 Ж:Жасыл шам 30 Ш: Қ-50ш К-?,2 есе артық Ж-? Ш: (50*2+50):5 =30 Ж: Ж-30ш

Сергіту сәті Логикалық есептер арқылы Сымсыз телефон ойыны 35*3=105 25*4= :4= :4= *3= *3=450 35*3=? 25*4=? 200:4=? 150*3=? 250*3=? 1000:4=?

1 – топ 2 – топ 3 – топ Партаның Тақтаның Кітаптың ұзындығын, ұзындығын, ұзындығын, енін өлше енін өлше енін өлше Р=? Р=? Р=? S=? S=? S=? Р=(100см+40см)*2=280см S=10дм*4дм=40дм

Үй тапсырмасын беру: 4-мысал, 91-бет Бағалау: Үш түсті дөңгелек фигурамен бағалап отыру. Соңында әр топты жинаған ұпайына байланысты бағалау