ТЕМА УРОКУ : СКЛАДАННЯ ТЕКСТУ ЗА ОПОРНИМИ СЛОВАМИ ТА ВЛАСНИМИ СПОСТЕРЕЖЕННЯМИ КЛАСОВОД БОЙЧУК Н. Д. 3 КЛАС КРАСНОСІЛЛЯ 2014.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Подорож до весняного лісу Шепета Аліна ЗОШ І-ІІ ступенів 13.
Advertisements

Доброго ранку! Ось і настав самий головний для вас день у році – день вашого народження. Як би ви до нього не готувалися він чомусь завжди приходить несподівано,
Криворізька спеціалізована школа І – ІІІ ступенів 74 Підготувала вчитель початкових класів, спеціаліст Ільїних Анна Анатоліївна Урок розвитку звязного.
Пролунав уже дзвінок, Всіх покликав на урок. Хоче нам сьогодні він Показати дивний фільм. І не вигадку – реальне: Про природу нашу гарну!
-Любі діти! Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. Сьогодні у вас незвичайна, особлива, можливо,
Володимир Варфоломійович Назаренко - самобутній поет самобутній поет з Березової Рудки з Березової Рудки.
Мета уроку: - систематизувати знання про речення; - удосконалити вміння відрізняти словосполучення від речення; - сформувати поняття про граматичну основу.
Осінь у природі. - Що таке природа? - Якою буває природа? - Що належить до неживої природи?
Володимир Сосюра «Любіть Україну» «Білі акації будуть цвісти…» «Васильки» «Так ніхто не кохав» ( )
Я і Україна 3 клас. Тема. Весна Тема. Весна Прикмети весни: Сонце вище піднімається над горизонтом; Сонце вище піднімається над горизонтом; Починає зеленіти.
Столиця України – місто Київ. Найбільша річка України - Дніпро.
В. ГОЛОБОРОДЬКО «ЛЕЛЕКА». ОБРАЗ РІДНОЇ ХАТИ, ШЛЯХУ, ЛІРИЧНОГО ГЕРОЯ, ЛЕЛЕКИ.
. Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люди, наша слава, слава України! Група «Дзвіночок»
Українська мова, 4 клас. Учитель – Хомяк Л.В. Речення.
Я і Україна. Вже дзвінок нам дав сигнал: Працювати час настав! Тож і ви часу не гайте, Працювати починайте. Щоб урок минув не марно, Нам сидіти треба.
Урок з курсу Урок з курсу Я і Україна Підготувала початкових класів Зеленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шумада Н.І.
Тема: Сонце. Чому буває літо, осінь, зима, весна. МЕТА: Формувати в учнів уявлення про сонце, про залежність життя рослин, тварин, людини від сонячного.
Тема. Переказування невеликого прослуханого тексту з опорою на подані словосполучення. Мета. Ознайомити з поняттям «переказ» і значенням переказу; формувати.
Змінювання прикметників за родами. Родові закінчення прикметників Презентацію підготувала вчитель загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Скірче Данилюк.
Ми діти твої, Україно!
Транксрипт:

ТЕМА УРОКУ : СКЛАДАННЯ ТЕКСТУ ЗА ОПОРНИМИ СЛОВАМИ ТА ВЛАСНИМИ СПОСТЕРЕЖЕННЯМИ КЛАСОВОД БОЙЧУК Н. Д. 3 КЛАС КРАСНОСІЛЛЯ 2014

ТЕМА : Розвиток зв язного мовлення. Складання розповіді за власним спостереженням та опорними словами. МЕТА : Поглибити уявлення учнів про живу та неживу природу. Вчити бачити і розуміти прекрасне як в природі, так і в житті, поезії ; удосконалювати вміння висловлювати свої почуття і захоплення ; допомогти відчути красу пробудження природи весною. Виховувати почуття любові до природи, бережне відношення до неї. Збагачувати словниковий запас

ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ. СЯДЬТЕ РІВНЕНЬКО, СЛУХАЙТЕ ТИХЕНЬКО, ВІДПОВІДАЙТЕ ЖВАВЕНЬКО, ПИШІТЬ ГАРНЕНЬКО.

рирода

ІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ХВИЛИНКА - ЧИТАЙЛИНКА. Пригріло ясне сонечко І задзвенів струмок, А в лісі синій пролісок Пробився крізь сніжок.

До нас завітала весна. Ми вирушаємо у світ прекрасного, у світ природи.Про про це нам може розповісти музика, живопис, поезія.

ВСНАВСНА III.Робота з мовним матеріалом 1.Вправа асоціативний кущ СОНЦЕ НЕБО ЗЕМЛЯ ХМАРИ ТЕПЛО ДЕНЬ НІЧ ПТАХИ ДЕРЕВА СТРУМОЧКИ ТРАВА КВІТИ ЗВІРІ ВЕСНА

2.Словникова робота Сонце небо хмарки день ніч Веселе сине легкі сонячний місячна Усміхнене безмежне пухнасті довший безхмарна Яскраве чисте білі теплий ясна Привітне ясне Квіти Трава Дерева Птахи Виглянули тоненька прокинулися повертаються Вигулькнули гостренька з'явилися листочки несуть на крилах Зацвіли яскраво-зелена набубнявіли бруньки вісники весни Підняли голівки пробилася задзвеніли піснями потяглася

3.Хвилинка фантазування. Складання усних висловлювань про весну. 4.Складання плану в групах.

VІ. Підсумок уроку. - Про яку пору року ми говорили? - Що нового ви дізнались? - Чим приваблює вас весна ? - За хорошу працю на уроці весна дарує вам легенду.

Легенда про Весну Десь за морем весна Проживала ясна У хатині з яскравого цвіту. В кожний прожитий час Розцвітала для нас У буянні травневого квіту. Так красуня жила І не відала зла, Була чиста, як сонячна злива, Їй одній соловї Дарували пісні, Щоб до старості жила щаслива. Їй одній зорепад В ніжнім співі цикад Дарував з неба зірку чарівну.

Лиш її обіймав Дух закоханий трав І вітав, як свою королівну. Та один лиходій У своїй думі злій Зажадав володіти весною, Щоб для нього жила І для нього цвіла Неземною своєю красою. Він послав ворогів, Духів злючих, богів Щоби викрасти дівчину з дому, Щоб її полонить У світанкову мить І забрати у даль невідому. І злий дух прилетів, Темним подихом вкрив На світанку зелену долину, Стих казковий мотив Ясних сонячних див, Усе морок темний поглинув.

Не злякалась краса, Що у тьмі небеса, Лиш торкнулася духа рукою, І загинуло зло, Наче і не було, Стало піснею ранку дзвінкою. Заревів лиходій, Та не збувся надій Володіти такою красою. Заплила очі лють, У душі каламуть, Загорівся він думкою злою. Коли місяць ясний В хмару лик свій сумний Опівночі втопив на хвилину, Звіявся ураган, Впав густезний туман, Чорним вороном злодій прилинув.

І красуню – весну, Ще зомлілу од сну, В своє царство хотів він забрати, Але раптом краса У самі небеса Світлохмаркою випливла з хати. І раділи луги, Ріки і береги, І земля умивалась водою, Життєдайним дощем. Життєствердним дощем, Що на землю пролився весною! І красуню – весну, Ще зомлілу од сну, В своє царство хотів він забрати, Але раптом краса У самі небеса Світлохмаркою випливла з хати. І раділи луги, Ріки і береги, І земля умивалась водою, Життєдайним дощем. Життєствердним дощем, Що на землю пролився весною!

VII.Домашнє завдання Записати твір Весна прийшлав робочі зошити