Саба қ та қ ырыбы: Қ ара ғ анды облысы, Шет ауданы, Шет жалпы білім беру мектебі. П ә н м ұғ алімі: Бейбітхан Роза Сынып: 5.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Контрольная работа по Культурологии студентки гр.МЕ-08зс Петлевой С.С. Вариант 4 Японская философия прекрасного: саби, ваби, сибуй, юген, кабуки, хайку.
Advertisements

Жоба әдісі бойынша сабақты модельдеу Жоба әдісі дегеніміз белгілі бір проблеманы оқушылардың өздігінен немесе ұжыммен біріге отырып шешуге бағыттайтын,
Жеке тұлғаға бағытталған сабақ 12 жылды қ мектеп талаптары.
Сабақтың тақырыбы : « Мәтіндік құжаттарға графикалық кескінді кірістіру »
Орындаған: Гилимова Назерке 7-сынып оқушысы. Жетекші: Атабаев Т.М. Биология пәні мұғалімі Секциясы: Экология және адам денсаулығын қорғау Ақтау 2012 жыл.
Мұғалімнің өз сабағын талдауы. Сабақты талдау түрлері І.Толық талдау І.Толық талдау ІІ. Сабақ кезеңі бойынша талдау ІІ. Сабақ кезеңі бойынша талдау ІІІ.
Қазіргі заманғы сабақты талдау Талдау- затты/ құбылысты, үрдісті/ бөліктерге, бөлшектерге немесе белгілерге ойша бөліп, оларды салыстыру және маңызды,
Қимыл-сын бағыныңқы сабақтас құрмалас сөйлем Еркегүл Ахытқызы Ақмола облысы Астрахан ауданы Астрахан 1 орта мектебі.
Cабақтың тақырыбы : Қарсылықты бағыныңқылы сабақтас құрмалас сөйлемді қайталау Қаңтардың жиырма бесі Оқушыларды Ұлттық Бірыңғай тестке дайындау әдістері.
Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Затты ң қ имылын білдіретін с ө здерді ажырата білуге, оларды м ә тіннен таба білуге ү йретеді. Етістікті ң дара ж ә не.
Ашық сабақтар Тақырыбы: Квадрат теңдеулерді шешудің әр түрлі тәсілдері Математика пәнінің мұғалімі Смагулова Мейрамгуль Серикказиновна.
Қазақ тілінен панорамлық сабақ: « Қазақстан Республикасы – тәуелсіз ел » Ақсай қаласының ЖББ 3 мектебінің қазақ тілі мұғалімі Жумаева А. С.
202 орта мектеп Пәні: Алгебра Тақырыбы: Бірмүше және көпмүшеге есептер шығару есептер шығару Сыныбы: 7 ә Пән мұғалімі: Нұрылдаева Райхан оқу.
Сабақтың тақырыбы: Сан есім. Уақыт. 5-ші сынып үшін қазақ тілінен сабақ жоспары Дайындаған: 4 орта мектептің қазақ тілі мен әдебиетім.
Сабақтың тақырыбы: Каспий теңізі. қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі: Манбусынова Гаухар Бетөкеқызы
Сабақтың тақырыбы: Сабақта Internet жүйесін пайдалану Сабақтың мақсаты:Білімділігі: Оқушыларға сабақтың барысында Интернет жүйесінің қызметімен таныстыру,
Тізбектелген сабақтар топтамасының орта мерзімді жоспары Биология пәні 7 сынып Сабақтың тақырыбы 1 Жорғалаушылар класының жалпы сипаттамасы 2 Жыландар,
I тақырыптық блок Жалпы педагогиканың теориялық-әдіснамалық негіздері 1 дәрiс. Педагогиканың әдіснамалық негіздері Мақсаты: педагогика ғылымының орны,
Қазақстан Республикасының Білім және Ғылым министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы Шаян көп салалы лицей-жалпы орта мектебі Сабақтың тақырыбы:
Тақырыбы: Дискурс МҚТӘ-11 Астана, Дискурс - дайын мәтіннің сөйлеу әрекетін туғызушылар мақсатына сай күрделі әрі нақты коммуникативтік жағдайға.
Транксрипт:

Саба қ та қ ырыбы: Қ ара ғ анды облысы, Шет ауданы, Шет жалпы білім беру мектебі. П ә н м ұғ алімі: Бейбітхан Роза Сынып: 5

Сабақ мақсаты 1. Жай б ө лшекті ң негізгі қ асиетін білу. 2. Б ө лімдері бірдей, б ө лімдері ә р т ү рлі б ө лшектерді қ осуды ү йрену 3. Қ ызы қ ты есептер ар қ ылы логиканы дамыту, 4. Ө з ойын т ұ жырымдап айта білетін жеке т ұ л ғ аны дамыту.

нан консерві жеміс сусын Кәмпит Шай Раушан дүкені

нан консерві Кәмпит жеміс шай

тапсырма 1 Бөлшектерді орналастыр Қыздар Ұлдар Қыздар Ұлдар өсу ретімен жаз кему ретімен жаз өсу ретімен жаз кему ретімен жаз

Өсу ретімен Кему ретімен

Тапсырма 2 Координаталық сәуледе нүктелердің координатасын анықта: ОАВСЕ 0 1

Ертедегі Египетте бөлшектердің белгіленуі

Ертедегі Қытайда бөлшек сызығының орнына нүкте жазған

Ең алғаш бөлшек сызығын 1202 жылы ойлап тапқан итальян математигі Леонардо Пизанский (Фибоначчи) Ең алғаш бөлшек сызығын 1202 жылы ойлап тапқан итальян математигі Леонардо Пизанский (Фибоначчи)

Ережелерді толықтыр: 1.Жай б ө лшект ң алымын да б ө лімінде бірдей натурал сан ғ а к ө бейт кеннен б ө лугеннен жай б ө лшек ө згермейді 2.Егор бөлшектің алымы бөлімінен кіші болса,онда бөлшек дұрыс бөлшек деп аталады 3.Егер б ө лшекті ң алымы б ө лімінен ү лкен немесе те ң болса, онда б ө лшек б ұ рыс б ө лшек деп аталады. 4.Б ү тін б ө ліктен ж ә не б ө лшек б ө ліктен т ұ ратын сан аралас сан деп аталады. 5.Б ө лімдері бірдей екі б ө лшекті ң қ айсысыны ң алымы ү лкен болса, сол б ө лшек ү лкен болады. 6.Алымдары бірдей екі б ө лшекті ң қ айсысыны ң б ө лімі кіші болса,сол б ө лшек ү лкен болады. 7.Координаталы қ с ә уледегі берілген н ү ктеге с ә йкес келетін сан, осы н ү ктені ң координатасы деп аталады

Б ө лімдері бірдей б ө лшектерді қ ос қ анда сол б ө лімні ң ө зін жазып, алымдарын қ осып алымы етіп жазу керек. Жай бөлшектерді қосу Б ө лімдері ә р- т ү рлі б ө лшектерді қ осу ү шін, алдымен б ө лшектерді е ң кіші орта қ б ө лімге келтіреміз де б ө лімдері бірдей б ө лшектерді қ осу ережесін пайдаланып қ осамыз.

Жай бөлшектерді ең кіші ортақ бөлімге келтіріп,бөлшектерді қосыңдар: 12

1абв2абв Тапсырма 1 Тапсырма 2 Б ө лімі бірдей б. + Б ұ рыс б ө лшек Б ө лімдері ә р т ү рлі б ө лшектерді + Б ө лімі қ осылады Алымы б ө лімінен ү лкен Б ө лімі қ осылады Б ө лімі қ осылады Сол б ө лімі жазылады Алымы б ө лімінен кіші Б ө лімін ЕКОБ Б ө лімін ЕКОБ келтіру келтіру

Дұрыс – қолымыз жоғары, Қате – қолымыз алдыға.

Тапсырма2 Аралас сандарды бұрыс бөлшекке айралдыр: Тапсырма 1 Жай бөлшектерді қысқарт,бұрыс бөлшектерді анықтап аралас санға айналдыр : Жай бөлшектерді қысқарт,бұрыс бөлшектерді анықтап аралас санға айналдыр :

Тапсырма3 Есептеп көтер: тапсырма 1 Есіңде болсын: А) Дұрыс бөлшек әр уақытта 1-ден кіші болады. Б) Бөлшектердің бөлімдері қосылмайды

Ойлан –тап ! Есептерді шы ғ арып, Қ аза қ станда ғ ы ірі к ө лді ң атымен таныс боласы ң Есептерді шы ғ арып, Қ аза қ станда ғ ы ірі к ө лді ң атымен таныс боласы ң

Үйге тапсырма: 526, 526