Презентація гуртка Оригамі Підготувала керівник гуртка Білик Наталія Іванівна Керівник гуртків Оригамі Черкаської районної станції юних техніків.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Гурток Оригамі Керівник: Пяткова Катерина Сергіївна.
Advertisements

Презентація гуртка образотворчого мистецтва ЕТЮД Полтавського РБДЮТ при Абазівській ЗОШ Керівник гуртка Кінаш Євгенія Володимирівна.
Фестиваль Рік дитячої творчості у дошкільних навчальних закладах Інгулецького району.
Тема уроку: «Пошук виробів - аналогів». Продовжити речення: 1.Перша іграшка зявилася… 2.Для оздоблення мякої іграшки використовують… 3.Для виготовлення.
Мистецтво оригамі Гурток Паперопластика Коростишівського Будинку дитячої творчості.
Використання компютера на уроках образотворчого мистецтв « Найвища ціль мистецтва – змушувати битися серця, тому що серце – центр життя, битися серця,
Основи проектної діяльності. Кросворд до теми «Поняття про деталь»
Керівник : Кгаєвська Ірина Алімовна. Гурток по виготовленню сувенірів складається з двох груп основного рівня першого року навчання та другого року навчання.
Цуд Людмила Миколаївна Керівник гуртка «Моделювання іграшок сувенірів»
Тема уроку : Силует і його основні лінії. Мета уроку: Навчальна: засвоєння учнями навчальних компетенцій з теми Cилует і його основні лінії. Cилует і його.
ТЕХНОЛОГІЯ ДИЗАЙНУ ШКІЛЬНИХ ТА ОФІСНИХ ІНТЕР ЄРІВ 11 клас Кулик М. С.
Гурток бісероплетіння Перлина Керівник гуртка Васюк Євгенія Анатоліївна.
Види трудової діяльності дошкільників Господарсько- побутова праця Само- обслугову- вання Трудові доручення Праця у природі У куточку природи На городі,
Живопис Мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому роботу гуртка потрібно розглядати не лише як процес набуття художніх знань і вмінь, а.
Презентація гуртка бісероплетіння Намисто Полтавського РБДЮТ Керівник гуртка Кінаш Є.В.
Метод проектів на уроках фізики Охотник Галина Григорівна, вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА.
Геометрія 8 Кириченко Г. В.. Епіграф уроку Думати колективно, Працювати оперативно, Сперечатись доказово, Це для всіх обов 'язково!
КОНТРОЛЬНА РОБОТА з дисципліни «Освітні технології Виконавець: студент групи УНЗ- 14 -Г 1, I курс Кравченко Олена Вікторівна заступник директора з виховної.
Панютинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1 Лозівської міської ради Вчитель фізики Ярошенко Людмила Анатоліївна.
Музична казка як засіб розвитку дитини дошкільного віку Гаріна Наталія Іванівна, музичний керівник ДНЗ 5 Джерельце 2014.
Транксрипт:

Презентація гуртка Оригамі Підготувала керівник гуртка Білик Наталія Іванівна Керівник гуртків Оригамі Черкаської районної станції юних техніків

Серед мистецтв, які супроводжують людину протягом життя, чи не найбільшу роль у формуванні її моральних, естетичних поглядів відіграє роль декоративно-прикладне та художньо-естетичне мистецтво. Саме художньо-естетичне мистецтво впливає на емоційний стан людини, а також задовольняє водночас практичні й художні потреби суспільства. І тому в дітей які володіють цим мистецтвом більш розвинуті навички, координація рухів, окомір, художній смак, і почуття прекрасного вони вміють бачити те чого звичайна людина не побачить поки не звернеш її увагу. Серед мистецтв, які супроводжують людину протягом життя, чи не найбільшу роль у формуванні її моральних, естетичних поглядів відіграє роль декоративно-прикладне та художньо-естетичне мистецтво. Саме художньо-естетичне мистецтво впливає на емоційний стан людини, а також задовольняє водночас практичні й художні потреби суспільства. І тому в дітей які володіють цим мистецтвом більш розвинуті навички, координація рухів, окомір, художній смак, і почуття прекрасного вони вміють бачити те чого звичайна людина не побачить поки не звернеш її увагу. Майстерність рук, творча фантазія, втілення у виробах свої ідеї, вони радують око, стимулюють художнє мислення. Учні мають реальну можливість поглиблювати свої знання та інших народів народної творчості, вдосконалювати практичні навички у виготовленні сувенірів та різних виробів, які позитивно впливають на складність і якість творчих робіт, які виготовляються учнями. Майстерність рук, творча фантазія, втілення у виробах свої ідеї, вони радують око, стимулюють художнє мислення. Учні мають реальну можливість поглиблювати свої знання та інших народів народної творчості, вдосконалювати практичні навички у виготовленні сувенірів та різних виробів, які позитивно впливають на складність і якість творчих робіт, які виготовляються учнями.

Досвід підтверджує, що ніщо так не стимулює гуртківців до роботи над творчими, естетично завершеними виробами з різних видів творчості, в тому числі і оригамі, як участь у різноманітних виставках, конкурсах. Створюючи вироби діти використовують різні техніки складання, від простого до складного, а також застосовують фарби, для надання більш природного вигляду тому чи іншому предмету. Досвід підтверджує, що ніщо так не стимулює гуртківців до роботи над творчими, естетично завершеними виробами з різних видів творчості, в тому числі і оригамі, як участь у різноманітних виставках, конкурсах. Створюючи вироби діти використовують різні техніки складання, від простого до складного, а також застосовують фарби, для надання більш природного вигляду тому чи іншому предмету. Про незвичайну поетичну душу Українського народу яка сприймає все прекрасне в житті, чудово сказав ОлесьГончар: Дівоче вбрання і козацька люлька, інкрустований топірець гуцула, і різьблена спинка саней, бабусина розмальована скриня і мисник на стіні, вишитий рушник і звичайна віконна-лиштва будь-яка ужиткова річ під рукою не відомого художника чи художниці стала мистецьким витвором. Людина оточувала себе красою, знала в ній смак, художньо прикрашала життя, заполонене одвічним, таким нестерпним бажанням творити. Про незвичайну поетичну душу Українського народу яка сприймає все прекрасне в житті, чудово сказав ОлесьГончар: Дівоче вбрання і козацька люлька, інкрустований топірець гуцула, і різьблена спинка саней, бабусина розмальована скриня і мисник на стіні, вишитий рушник і звичайна віконна-лиштва будь-яка ужиткова річ під рукою не відомого художника чи художниці стала мистецьким витвором. Людина оточувала себе красою, знала в ній смак, художньо прикрашала життя, заполонене одвічним, таким нестерпним бажанням творити.

Оригамі схоже на маленький фокус – із звичайного аркуша паперу, за декілька хвилин народжується чудова фігурка. Оригамі схоже на маленький фокус – із звичайного аркуша паперу, за декілька хвилин народжується чудова фігурка. Для гуртка потрібно лише папір і ваші знання. Для гуртка потрібно лише папір і ваші знання. За допомогою оригамі легко і швидко створюється цілий світ, в якому можна гратися. За допомогою оригамі легко і швидко створюється цілий світ, в якому можна гратися. Заняття оригамі абсолютно безпечні навіть для самих найменших дітей. Заняття оригамі абсолютно безпечні навіть для самих найменших дітей. Оригамі не потребує великих матеріальних витрат. Оригамі не потребує великих матеріальних витрат. Для занять оригамі немає вікових барєрів. Для занять оригамі немає вікових барєрів. Не потребує особливих здібностей виходить в усіх. Не потребує особливих здібностей виходить в усіх. Допомагає швидко оформити кімнату, зал. Допомагає швидко оформити кімнату, зал. За допомогою оригамі діти навчаються швидко робити дивовижні і оригінальні подарунки. За допомогою оригамі діти навчаються швидко робити дивовижні і оригінальні подарунки.

Розвиває здатність працювати руками, привчає до точних рухів пальців під контролем свідомості. Розвиває здатність працювати руками, привчає до точних рухів пальців під контролем свідомості. Розвиває просторове мислення, уяву, відображення-навчає читати креслення, по яких складаються фігурки. Розвиває просторове мислення, уяву, відображення-навчає читати креслення, по яких складаються фігурки. Знайомить з геометричними поняттями. Знайомить з геометричними поняттями. Поліпшує здатність наслідувати словесним правилам. Поліпшує здатність наслідувати словесним правилам. Розвиває впевненість в своїх силах і здібностях-невстигаючих на заняттях немає. Розвиває впевненість в своїх силах і здібностях-невстигаючих на заняттях немає. Допомагає розвиткові креслярських навиків сему виробу який сподобався хочеться записати в зошит. Допомагає розвиткові креслярських навиків сему виробу який сподобався хочеться записати в зошит. Стимулює розвитку памяті. Учням хочеться запамятати якомога більше фігур на память. Стимулює розвитку памяті. Учням хочеться запамятати якомога більше фігур на память. Навчає концентрувати увагу. Складати і займатись чимось іншим не можливо. Навчає концентрувати увагу. Складати і займатись чимось іншим не можливо. Розвиває творчі здібності. Багато дітей стають авторами своїх власних винаходів. Розвиває творчі здібності. Багато дітей стають авторами своїх власних винаходів. Стимулює створення ігрових ситуацій. На заняттях оригамі граються дуже часто і весело. Стимулює створення ігрових ситуацій. На заняттях оригамі граються дуже часто і весело. Розширюються комунікативні здібності Розширюються комунікативні здібності Дозволяє відчути особисту причетність до нового, інтернаціональному явищу культури. Дозволяє відчути особисту причетність до нового, інтернаціональному явищу культури.

Мета: Навчити гуртківців виготовляти модулі 3Д та складати з них різні фігури «Лебедя» Мета: Навчити гуртківців виготовляти модулі 3Д та складати з них різні фігури «Лебедя» Розвиваюча мета: Розвивати у дітей спостереження, память, увагу, практичні навички у роботі, конструкторські здібності, передбачливість, творчу уяву. Розвиваюча мета: Розвивати у дітей спостереження, память, увагу, практичні навички у роботі, конструкторські здібності, передбачливість, творчу уяву. Виховна мета: Виховувати у дітей дисциплінованість, посидючість, точності у роботі, акуратності, естетичного смаку. Виховна мета: Виховувати у дітей дисциплінованість, посидючість, точності у роботі, акуратності, естетичного смаку. Матеріально технічне оснащення: демонстрація готового виробу (лебелі). Інструменти та матеріали (ксерокс ний папір, ножиці, канцелярський ніж, клей ПВА, зошит для заміток, олівець, лінійка, ластик). Матеріально технічне оснащення: демонстрація готового виробу (лебелі). Інструменти та матеріали (ксерокс ний папір, ножиці, канцелярський ніж, клей ПВА, зошит для заміток, олівець, лінійка, ластик). ХІД ЗАНЯТТЯ ХІД ЗАНЯТТЯ І. організаційна частина заняття. І. організаційна частина заняття. Чергові до початку заняття повинні підготувати всі необхідні інструменти та матеріали. На початку заняття перевіряється присутність гуртківців, яка фіксується у журналі групи. Також перевіряється наявність робочого забезпечення (олівці, лінійки, ножиці, ножі канцелярські, ксерокс ний папір, клей, зошити) Чергові до початку заняття повинні підготувати всі необхідні інструменти та матеріали. На початку заняття перевіряється присутність гуртківців, яка фіксується у журналі групи. Також перевіряється наявність робочого забезпечення (олівці, лінійки, ножиці, ножі канцелярські, ксерокс ний папір, клей, зошити) ІІ. Повідомлення теми і мети заняття. ІІ. Повідомлення теми і мети заняття. ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів. ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів. (проводиться в усній формі фронтально). Для активізації розумової діяльності учнів, необхідно підготувати блок питань, які допоможуть сформувати уяву гуртківців про конкретний виріб, і відволікти їх від другорядних справ. (проводиться в усній формі фронтально). Для активізації розумової діяльності учнів, необхідно підготувати блок питань, які допоможуть сформувати уяву гуртківців про конкретний виріб, і відволікти їх від другорядних справ. КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ: КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ: Що таке модуль? (Модуль – це частинка (деталь) певного виробу) Що таке модуль? (Модуль – це частинка (деталь) певного виробу) Які форми використовують у модулі 3Д. (книжка, повітряний змій). Які форми використовують у модулі 3Д. (книжка, повітряний змій). Який порядок складання модуля 3Д: 3.1 Підготуйте прямокутники довжиною 6 см. І шириною 3 см. Тобто пів квадрата, але всі квадрати (прямокутники) повинні бути однакові.( дивись схеми). Який порядок складання модуля 3Д: 3.1 Підготуйте прямокутники довжиною 6 см. І шириною 3 см. Тобто пів квадрата, але всі квадрати (прямокутники) повинні бути однакові.( дивись схеми).

Я, Білик Наталія Іванівна працюю керівником гуртків з 1996 року при Шелепуській ЗОШ І-ІІІ ст. від Черкаської районної станції юних техніків. Протягом всього цього часу ми не одноразово беремо участь у різних виставках конкурсах, обласних, районних, Всеукраїнських і навіть міжнародних, де були нагороджені дипломами і відпочивали в санаторіях Сонячний, Ясний, Артек. У 2005 році наші роботи були представлені на міжнародній виставці яка проходила з р в Німеччині в місті Мюнстер, звідки і отримали 7 дипломів.