Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 7.1 В Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): заттардың әртүрлі агрегаттық күйлерін.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Сабақтың тақырыбы: Заттарды ң агрегатты қ к ү йлері.
Advertisements

Сабақтың мақсаты: Білімділік: тригонометриялық функциялардың негізгі қасиеттері мен графиктері бойынша білімдерін тиянақтап, толықтыру және.
Пән: Физика Сынып: 7. Оқу мақсаты: – тығыздықтың физикалық мағынасын түсіндіру; – сұйықтар мен қатты денелердің тығыздығын тәжірибе.
1 Араша. Аққу,Шор тан һәм Шаян. Ара мен Шыбын. Арыстан мен Тышқан. Мақсаты: Мысал туралы түсінік қалыптастыру.Шығарманың мағынасын ашу,ой-тұжырым жасауға.
L/O/G/O PowerPoint Template Add your company slogan Сабақ тақырыбы: Фосфор және оның қосылыстары. Жалпы мақсат: Фосфор және оның қосылыстарының.
Атырау облысы Индер ауданы Қ.Абаханов атындағы орта мектептің І санатты физика пәні мұғалімі Газизова Лаура Сериковна Деформация. Гук заңы.Динамометрлер.
Аринова Маруаш Мухамедияровна химия және биология пән мұғалімі Тәлімгерлік үдерісі Орыс тілі және әдебиет пән мұғалімі Мақсаты: Тәлім алушының кәсіби біліктілігін.
3 орта мектебі ж. Тақырыбы: VB-да Графикалық әдістер мен процедуралар АТТЫ АШЫҚ САБАҚ Смадиярова Гульшат Жаңабайқызы.
4 топ элементтерінің химиялық және физикалық қасиеттерінің өзгеру заңдылықтары. Сабақтың тақырыбы :
Пифагор ( б.э.д 570 – 500 жылдар) Пифагор теоремасын оқып үйренеді. Міндеттері: Білімділік: Пифагор теоремасымен танысады, оқып үйренеді. Пифагор теоремасын.
Бағалау кестесі Оқушының аты – жөні Тапсырмалар Білу Алмаға жасырынған сұрақтар /1 ұпай/ Түсіну Постер қорғау /5 ұпай/ Қолдану Программа құру /5 ұпай/
Сабақтың тақырыбы : Пәні: Алгебра Сыныбы: 9 Пән мұғалімі: Нургалиева Ж.
Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Ауызша сұрақтар ІІІ.Топтық жұмыс. ІV. Оқулықпен жұмыс. V.Тест тапсырмалары. VІ.Үйге тапсырма. VІІ. Қорытынды.
Ой қозғау: Байкал көлінің орталық бөлігіндегі су ішуге жарайды. Не себептен?
Сабақтың мақсаты: І Білімділік: Тригонометриялық функциялардың көбейтіндісін Тригонометриялық функциялардың көбейтіндісін қосындыға, айырмаға түрлендіру.
Математика- ақыл,ойды ретке келтіретін ғылым. Жай бөлшектерді көбейту Умножение обыкновенных дробей The multiplication of fractions.
Көпір тапсырмалары. «Сиқырлы қоржын» 1. Өзара әрекеттесуге мысал келтір. 2. Суда жүзетін құстардың аяқтарындағы жарғақтар не үшін қажет? 3. Өзара әрекеттесуші.
Нақты газдар Дәлдіктің жеткілікті дәрежесіндегі сиретілген нақты газдар идеал газдар заңына бағынады. Бұл дегеніміз - молекулалардың арасындағы өзара әсерлесу.
Қазақ тілін оқытудын инновациялық әдіс-тәсілдері. Инновация. Инновация. Мұғалімнің инновациялық дайындығын қалыптастыру. Мұғалімнің инновациялық дайындығын.
Оқытудың белсенді әдістері Орындаған:зПИП-17-2 с тобының студенті Сарыбаева А.Ғ.
Транксрипт:

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 7.1 В Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): заттардың әртүрлі агрегаттық күйлерін білу және бөлшектердің кинетикалық теориясы тұрғысынан қатты, сұйық, газ тәріздес заттардың құрылымын түсіндіру Тілдік мақсаттар: Агрегаттық күйлер Балқу Қайнау Булану Кристалдық Аморфтық Кристалдық тор Конденсация Сублимация Десублимация Пәнаралық байланыс: Физика – пәнінде заттардың физикалық қасиеттері тақырыбында осы білік дағдылырымен танысады.

Сабақ барысы Сабақ басы (10 минут) Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру Топқа бөлу : Миға шабуыл: Ағылшын тілі пәнінен алған білімдеріне сүйеніп көрген, тыңдаған бейнероликті талқылайды. Жаңа сабақтың тақырыбын келтіріп шығарады. Matter Chatter (song for kids about solids, liquids, and gases) газдар сұйықтар қатты заттар плазмалар

Сабақтың ортасы Кластер. (қолдану). 5 – 7 минут Жаңа жағдайдағы түсінікті қолдану мақсатында топтық жұмыс. 1 топ – газдар, 2 – топ сұйықтықтар, 3 топ – қатты заттар, 4 топ – плазмалар. Агрегаттық күйлер - state of matter Балқу Қайнау Булану Кристалдық Аморфтық Кристалдық тор Конденсация Су блимация Десублимация Мағынаны тану (білу, түсіну) Ақпаратты анықтау және іріктеу мақсатында заттардың агрегаттық күйі туралы мәлімет тамашалайды. 3 (минут) Үй тапсырмасын сұрау Төменде көрсетілгендердің қайсысы элемент және қайсысы қосылыс екенін анықтаңыз zharatylystanu#lesson=13841

1 тапсырма. Жұптық жұмыс.4 минут Ақпараттарды қатысты бөлімдерге бөлу. Анықтаманы аяқтаңыз. 1. Бөлме температурасындағы тығыздығы 16.7 г/см 3 болатын элемент болуы мүмкін. А) газ; В) сұйықтық; С) қатты сұйықтық. 2. Бөлме температурасындағы тығыздығы 6.6 г/л болатын байланыс…… болуы мүмкін.А) газ; В) сұйықтық; С) қатты 2 тапсырма. 4 минут. Топтық жұмыс. Талдау (анализ) Ақпараттарды қатысты бөлімдерге бөлу Қай қасиеттер материяның әртүрлі агрегаттық күйі үшін жалпы немесе салыстырмалы екенін көрсетіңіз: белгілі көлем, белгісіз пішін, салыстырмалы жоғары тығыздық, өте төмен сығылғыштық Оқушылар жоғарыда ұсынылған ұғымдарды екіге бөліп жазады: 3 тапсырма. Тапсырма: Суды үш агрегаттық күйде дұрыс сипаттайтын кинетикалық модель сипаттамасын көрсетіңіз дескриптор

Сабақтың соңы (5 минут) түсінбедім Орташатүсіндім Үйге тапсырма §4, 34 – 36 беттер 6 -8 тапсырмалар Бағдаршам әдісі Заттардың агрегаттық күйіне тілек