Ма қ саты Волейбол бөлімі бойынша оқушылармен топтық жұмыс жүргізу арқылы теориялық білімдерін қалыптастыру. Білімді терең меңгерту, дағдыларын, қабілеттерін.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы 11 Қоскөл орта мектебінің биология пәні мұғалімі Зерттеу тақырыбым: Топтық жұмыстар арқылы оқушылардың белсенділіктерін.
Advertisements

Баймухамбетова Риза Камешовнаның ПОРТФОЛИОСЫ «Үшарал қазақ гимназиясы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш.
Дутпаева Назгул Серікбайқызы физика және информатика пәнінің мұғалімі.
Мектептегі білім сапасын көтеру жоспарының үздік жобасы Қоғамдық – гуманитарлық пәндер бірлестігі 2015 жыл.
Биология пәні мұғалімі: Нұрмағанбетова Бахыт 4-сабақ: 4-сабақ: Түйе төрт түліктің төресі Түйенің тіршілік етуін, дене құрылысын, адам өміріндегі маңызын,елімізде.
Алматы облысы Тал ғ ар ауданы 20 орта мектебіні ң бастауыш сынып м ұғ алімі 20 орта мектебіні ң бастауыш сынып м ұғ алімі Шукурбаева Бахыт Ажиниязовна.
Сын тұрғысынан ойлау Қалай оқу керектігін үйрену Біздің қалай оқитынымызды білу: дарынды және талантты оқушылар, оқушылардың жас ерекшеліктерін ескеру.
Бағдарламада ұсынылған жеті модуль Оқытудағы жаңа тәсілдер; Сыни тұрғыдан ойлауды үйрету; Сыни бағалауды қолдану арқылы оқуды және оқу нәтижесін бағалау;
Тізбектелген сабақтар топтамасының орта мерзімді жоспары Биология пәні 7 сынып Сабақтың тақырыбы 1 Жорғалаушылар класының жалпы сипаттамасы 2 Жыландар,
Алматы облысы Ақсу ауданы Е.Жайсаңбаев атындағы орта мектеп Биология пәнінің мұғалімі: Мұхаметбай Әмір Мұғалімнің өз практикасында оқу және оқытудағы өзгерістерді
Дарынды балаларды психологиялық қолдау және дамыту.
С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университетінің колледжі Өткізген оқытушы: Бирманова Аймгуль Алмуханбетказиевна Ақтөбе
Дарынды о қ ушы- ұ лт болаша ғ ы. Дарынды о қ ушы- ұ лт болаша ғ ы. Дарынды балаларды айқындау және дамытудағы ғылыми- әдістемелік қызметті ұйымдастыру.
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы 2 жалпы орта білім беретін мектебі.
«Тимирязев орта мектебі» ММ Рысмұхамбетова Ж.С.. «Сабақ беру – үйреншікті жай шеберлік емес, ол үнемі жаңадан жаңаны табатын өнер» Ж.Аймауытов.
Оспанова Гүлнар Айжарыққызы Боран Нысанбаев атындағы орта мектептің Жоғары санатты Химия-биология пәнінің мұғалімі.
Мақсаты: Оқытудың тиімді әдістерін пайдалана отырып, оқушылардың танымдық және шығармашылық қабілетін дамыту мақсатында мәдени деңгейі жоғары, қоғамдық.
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Жалпы білім беретін Т.Жароков атындағы орта мектебі «Оқу мен Жазу арқылы Сын Тұрғысынан Ойлау» технологиясын пайдалана.
Бастауыш сынып мұғалімі Галиева Бибігүл Балтабайқызының ПОРТФОЛИОСЫ.
Қаржы және несие сабағын оқушыларға жоғары деңгейде жеткізу.
Транксрипт:

Ма қ саты Волейбол бөлімі бойынша оқушылармен топтық жұмыс жүргізу арқылы теориялық білімдерін қалыптастыру. Білімді терең меңгерту, дағдыларын, қабілеттерін дамыту; Міндеті Оқушыларды бірлескен ынтымақтастықта, өз бетімен білім алуға үйрету, бағалау түрлерін меңгерту. Оқушылардың топпен жұмыс жасау арқылы теориялық білімін арттыру. Күтілетін нәтиже Оқушылар топта жұмыс істеуді, теориялық білімді меңгереді, бағалау түрлерін, бір-біріне көмек көрсетуді, белсенділікті үйренеді және өзін-өзі бағалай алады «Дене шынықтыру сабағында (волейбол ойынында) оқушылармен топтық жұмысты тиімді ұйымдастыру арқылы теориялық білімін жетілдіру» Толегенова Гулмира Аселбаевна Алматы облысы Райымбек ауданы Бердібек Соқпақбаев атындағы орта мектептің дене тәрбиесі пәні мұғалімі

МеніңМенің өзгерісім ІІ деңгей бағадарламасын меңгеру арқылы оқушыларды өздігінен білім алуға,практика мен теорияны бірлесе отырып шешуге үйреттім; Оқушының өзгерісі Мәселенің ең негізгі түйінін айтуға үйренді; Оқушылар өз бетімен ізденуге үйренді; Ақпаратты сараптауға, жүйелі жүргізуге дағдыланды; Танымдық, талантылық қабілеттері дамыды; НеніНені дамытамын Оқыту мен оқудағы топтық жұмыстарды ұйымдастырудың әдіс тәсілдерін; Қазіргі заман талабына сай ақпараттық-коммуникациялық технологияны жан-жақты білетін,білім беруде жаңа көзқарас қалыптасқан ұстаз болу ; «Жанның тәрбиеленетін үш түрлі сипаты бар: ақыл, сезім, қайрат» Жүсіпбек Аймауытов.

Жеті модуль Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер Топтық жұмыс Оқытуды басқару және көшбасшылық Сын тұрғысынан ойлауға үйрету Талантты және дарынды балаларды оқыту Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу Оқу үшін бағалау және оқуды Оқыту мен оқудағы АКТ- ны пайдалану Бағдарлама ұсынған жеті модуль

Т о п т ы қ ж ұ м ы с -Топты ұйымдастыру ережесі; -Топтарда жұмыс істеу ережесі; Топтағы бірлескен жұмыстың нәтижелерібірлескен Топтағы бірлескен жұмыс Топтын саны Топтағы жұмыс нәтижесі -Топта жұмыс істеу үшін не қажет? Ынтымақтастық Өзара әрекеттестік Топтарды қалай ұйымдастыруға болады?

Күрестен облыс чемпионы – үлгерімі жақсы, талантты, тәртіпті, ақылды оқушы. Н ү сіп С ұ лтан А Жа қ сы о қ ушы, би ү йірмесіне қ атысушы, облысты қ жарысты ң же ң імпазы, қ имылы шапша ң, ө з ойын еркін айта білетін к ө пшілік назарында бол ғ анды жа қ сы к ө ретін, мінезі тұйық оқушы. Ортадан төмен оқушы, оқуға деген қызығушылығы бар, бірақ сенімділік, батылдық жетіспейді, мінезі тұйық, бірақ сынып оқушылары оны жақсы көреді, себебі сыныптастары- ның ойынша, ол сыпайы оқушы. Жексенбай Г ү лім В Берік Ерік С Сабақтағы іс-әрекет

Болашақта: Кедергілер: Уақыттың тапшылығы АКТ-ны керекті деңгейде пайдалана алмау Нәтижелер: Оқушыларды топтық жұмыс арқылы ынтымақтастыққа баулыдым Топтық жұмыс арқылы қызығушылық артты.Өз ойларын еркін білдіреді Бақылау және бағалауды үйренді Шешу жолдары: АКТ-ны жиі қолдану Жұмысты жүйелі жүргізу Зерттеу тақырыбым бойынша жұмысты жалғастыру; 3 айлық курсқа барған әріптестермен үнемі пікір алмасып, тәжірибемді жетілдіріп отыру; Оқыған іс-тәжірибемді үнемі сабақ барысында қолдану; Көргенін, естігенін есепке алса, сонда оңай әрбір істі ойлап білмек» Шәкәрім