оқу жылының қысқы емтихан сессиясына дайындық барысы Өлшеу және бағалау бөлімінің басшысы Ж. Шайхидинұлы.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Оқытудың белсенді әдістері Орындаған:зПИП-17-2 с тобының студенті Сарыбаева А.Ғ.
Advertisements

Бағалау кестесі Оқушының аты – жөні Тапсырмалар Білу Алмаға жасырынған сұрақтар /1 ұпай/ Түсіну Постер қорғау /5 ұпай/ Қолдану Программа құру /5 ұпай/
L/O/G/O PowerPoint Template Add your company slogan Сабақ тақырыбы: Фосфор және оның қосылыстары. Жалпы мақсат: Фосфор және оның қосылыстарының.
Сабақтың тақырыбы: «Cos х = а, Sin х = а, tg х = а, ctg x = a түріндегі қарапайым тригонометриялық теңдеулер.»
Оқушылардың функционалдық сауаттылығын дамытудың тиімді жолдары.
Оқушылар білімін бағалаудағы қолданылып жатқан PISA тест жүйеci.
Мәтінді,объектілерді, клиптерді іске қосатын күрделі объект Слайд дегеніміз не? Пуск-Все программы- MS Offise-MS Power Point Power Point-ты іске қалай.
Үй тапсырмасы Артығын таңдаңдар. Тізімдермен жұмыс қашан қажет? Жауабы: В. Әңгіме мәтінін тергенде.
LOGO Танымдық мақсаттарды қою мен анықтау мәселелері (Блум таксономиясы бойынша.
Сабақтың тақырыбы : Пәні: Алгебра Сыныбы: 9 Пән мұғалімі: Нургалиева Ж.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Power Point бағдарламасында жұмыс істеуді меңгерту. Білімділік Power Point мүмкіндіктерін пайдаланып презентация құрастыруды.
Оқу 4 негізгі қағидат Баланың қайда екенін анықтаудан бастау Оқу оқушылар үшін емес, оқушылармен жүзеге асырылады Оқушылар нені оқу керек екенін айтулары.
Пифагор ( б.э.д 570 – 500 жылдар) Пифагор теоремасын оқып үйренеді. Міндеттері: Білімділік: Пифагор теоремасымен танысады, оқып үйренеді. Пифагор теоремасын.
Та қ ырыбы: Білім мазм ұ нын жа ң арту аясында о қ ушыларды ң о қ у жетістігін критериалды ба ғ алау Ма қ саты: Білім мазм ұ нын жа ң арту аясында о қ.
Паскаль бағдарламалау тілі бойынша қайталау. Білім берушілік – оқушылардың Паскаль бағдарламалау тілінің операторларын тиімді пайдалану жолдары туралы.
LOGO Критериалды бағалау – сапалы білім негізі. Коучинг – сессия мақсаты : 12 жылдық оқуға көшу жағдайында оқушылардың жетістіктерін жаңа заман талаптарына.
Сабақтың мақсаты: І Білімділік: Тригонометриялық функциялардың көбейтіндісін Тригонометриялық функциялардың көбейтіндісін қосындыға, айырмаға түрлендіру.
LOGO Диплом жұмысының тақырыбы: «Халықаралық менеджмент: даму перспективасы мен болашағы» («Экономикалық Зерттеулер Институты» АҚ мысалында)
Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі. ІІ. Ауызша сұрақтар ІІІ.Топтық жұмыс. ІV. Оқулықпен жұмыс. V.Тест тапсырмалары. VІ.Үйге тапсырма. VІІ. Қорытынды.
Сабақтың тақырыбы: Алгоритмнің түрлері.. а)білімділік: Компьютерде есептер шығару кезеңдерін, программалау тілдерінің құрылымын, командалары мен операторларының.
Транксрипт:

оқу жылының қысқы емтихан сессиясына дайындық барысы Өлшеу және бағалау бөлімінің басшысы Ж. Шайхидинұлы

Академиялық күнтізбе оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Бакалавриат, интернатура, резидентура, магистратура, докторантура І, ІІ, ІІІ, ІV, V курс бакалавриат, магистратура, докторантура Медицинадан бас қ а маманды қ тар І, ІІ, ІІІ курс - Бакалавриатта ІV, V курс – Бакалавриатта VІ, VІІ курс– Интернатурада І, ІІ курс Резидентурада Медицина маманды қ тары

Қысқы сессияға дайындық Кысқы сессияның емтихан түрлерін анықтау ( )Семинар-тренинг ұйымдастырылды ( ) оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Құру Бағалау Талдау Қолдану Түсіну Білу оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық PhD докторантура: талдау, бағалау, құру Магистратура: қолдану, талдау, бағалау Бакалавриат: білу, түсіну, қолдану Блум таксономиясына негізделген бағалау

оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Қысқы сессия Қысқы сессия =3517 =3335 Қысқы сессияда емтихан саны (Білім беру деңгейі бойынша)

оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Қысқы сессия Қысқы сессия =661 =124 Қысқы сессияда екі этапты емтихан саны

оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Қысқы сессия Қысқы сессия =3517 =3335 Қысқы сессияда түрлері бойынша емтихандар саны

оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Қысқы сессия Қысқы сессия Қысқы сессияда емтихан түрлері (%)

оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Емтихан саны Контингент (резидентурасыз – 18, сыртқы бөлімсіз - 315) Факультеттер бойынша емтихандар саны және контингент

Блум таксономия деңгейлерінің білім беру бағдарламаларындағы ұпай үлесі (%) 1 курс2 курс3 курс4 курс5 курс Есте сақтау 70%50%40%20%10% Түсіну 20%30% Қолдану 10%20%30%50%60% Талдау Баға беру Құру оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Блум таксономия деңгейлерінің білім беру бағдарламаларындағы ұпай үлесі (%) (интернатура) Деңгейлер1 курс2 курс Есте сақтау Түсіну Қолдану 50%30% Анализ 30% Баға беру 20%40% Құру оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Блум таксономия деңгейлерінің білім беру бағдарламаларындағы ұпай үлесі (%)(Магистратура) 1 курс2 курс Қолдану20%10% Анализ40% Баға беру40%50% оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Блум таксономия деңгейлерінің білім беру бағдарламаларындағы ұпай үлесі (%)(резидентура) 1 курс2 курс3 курс Есте сақтау Түсіну Қолдану 20%10% Анализ 40% Баға беру 40%50% Құру оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Блум таксономия деңгейлерінің білім беру бағдарламаларындағы ұпай үлесі (%)(докторантура) 1 курс2 курс3 курс Есте сақтау Түсіну Қолдану Анализ10% Баға беру20% Құру70% оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Сынақ түріБағалау әдісіТапсырмалар саны Бағалау 1 кезең Listing Интербелсенді ТЕСТ ЭЕМ 5 tasks*2 dialogs 75 %/100 Reading5 tasks * 2 texts Grammar30 grammar test 2 кезеңSpeaking Бағалау парағы негізінде сұхбаттасу 3 oral questions 25 %/ оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Тіл емтихандарын IELTS, TOEFL форматына көшіру

Емтихан қабылдаушының объективті бағасы Бағалау парақтарын сараптаудан өткізу Дағды мен міңез-құлық/қарым-қатынас құзыреттерін анықтау Тапсырмалар тізімін бекіту оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Шығармашылық емтихандары

Жазбаша емтихан сұрақтарын кестеге құру алгоритмі оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық

Аудиториялық қорды тиімді пайдалану оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Жазбаша емтихан Шығармашылық емтихан ЭЕМ емтихан 3 ғимараттағы 3-ші блок 10 аудитория 6, 8 және 9 ғимараттардан 20 аудитория 3 ғимараттан 8 компьютерлік сынып

оқу жылының қысқы емтихан сессиясына дайындық деңгейі қанағаттанарлық деп есептелсін; ЭЕМ тест түріндегі аралық бақылау мен емтихан нәтижелерінің «Platonus» жүйесіне автоматты түрде көшірілуін қамтамасыз ету – А.Кожихов; ЭЕМ тест түріндегі аралық бақылаулар мен емтихандарды өткізу үшін қосымша компьютер сыныптарын жасақтау (80 компьютер) – А.Кожихов; Сұраныс берілген 150 қосалқы гарнитураларды (наушник) емтихан сессиясы басталғанға дейін сатып алынуын қамтамасыз ету – Н.М.Батырбаев, Н.Б.Ешметова; Білім алушыларды жекелей Емтихан ережесімен таныстыру – Декандар оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық Қаулы жобасы

Назарларыңызға рахмет! оқу жылындағы қысқы сессияға дайындық