Есеп 1.Егер бір оқушы минутына 16 рет тыныс алып, 500см 3 ауаны жұтатын болса, 45 минут сабақ бойында сыныптағы 35 оқушы қанша м3 ауа жұтады 2. Адам 1.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Есеп 1.Егер бір оқушы минутына 16 рет тыныс алып, 500см 3 ауаны жұтатын болса, 45 минут сабақ бойында сыныптағы 35 оқушы қанша м3 ауа жұтады 2. Адам 1.
Advertisements

Мақсаты Білімділік Оқушылардың оқулықпен өз бетінше жұмыс істеуін негізге ала отырып, сабақ мазмұнын толық меңгерту өткен тақырыппен байланыстыра білуге,
Эволюция Мутация Модификациялы қ ө згергіштік Ч. Дарвин Палеонтология Берілген термин сөздерді 20 секунд ішінде есте сақтап, мүмкіндігінше көбірек термин.
Есеп 1 Топ оқушыларының бой ұзындықтарының орташа мәнін анықтау программасын құрыңдар. Есеп 2 Жазба өрістерін қолдана оытырып, топ оқушылары туралы мәліметтерлі.
1. Жүрсін Таңатқан 10 «А» сынып Жангелді орта мектебі 2. Осы оқу жылында мектеп оқушылары аралығында сауалнама жүргізу нәтижесінде физика пәнінен зерттеу.
I. Ұйымдастыру бөлімі II. Үй тапсырмасы I топ тест 1.Мұрын қуысы неше бөлікке бөлінеді? А.2 Ә.3 Б.4 2.Мұрын қуысының ішкі беті: А.100 см 2 Ә.500 см 2.
Интерактивті әдістің тиімділігі Баланы ң ынтасын арттыру ү шін о қ ытылатын н ә рседе бір жа ң алы қ болуы керек Ж.Аймауытов Ж.Аймауытов.
Дарынды балалармен жұмыс мақсаты: - дарынды балаларды анықтау мен іріктеу, оқыту мен дамыту және оларға қолдау көрсету. - дарынды тұлғаны дамытуда инновациялық.
Детективтер әлемінде. Егер біздің құқық идеялары салтанат құратын қоғам орнатқымыз келетіні рас болса,онда әрбір азамат мектеп қабырғасында жүргенде-ақ.
Жобаның тақырыбы: PISA тапсырмалары кіріктірілген тотығу-тотықсыздану реакциялары.
Есеп 1: Шет елге баратын 100 туристті ң 30 ы неміс тілін біледі, 28і а ғ ылшын тілін біледі, 42 сі француз тілін біледі. А ғ ылшынша ж ә не немісше 8.
Сабақ тақырыбы: Квадраттық теңсіздіктерді шешу тәсілдері Сабақтың мақсаты: Квадраттық теңсіздіктерді шешу тәсілдерін есеп шығаруда қолдана отырып,теорияны.
. Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы 3 жалпы орта білім беретін мектеп-кешен КММ Математика пәні мұғалімі: Касенбаева Айгул Касенбаевна Үй телефоны:
Бүгінгі күн-талантты,жігерлі,өзіне сенетін адамдардың арманға бай және оларды жүзеге асыруға ерік- жігері бар адамдардың уақыты.Туған елдеріңді әлемдегі.
Педагогика ғ ылымыны ң даму тарихы «...ізденісті ң е ң қ ызы қ тысы ұ лы адамдарды ң ойына ілесу» А.С.Пушкин 1. Т ә рбие туралы ойларды ң қ алыптасуы 2.
Тақырыбы: Орындағандар: Н.Х Алиева Сабақтың мақсаты: Pisa тапсырмаларын қолдана отырып оқушылардың өз бетінше жұмыс жүргізуге,белсенді оқыту стратегияларын.
True or False: Test your knowledge of the lesson so far by deciding whether the following statements are true or false Өзіңізді тексеріңіз: Бұл мәлімет.
Сабақтың мақсаты: Білімділік: квадрат теңсіздікті және рационал теңсіздіктерді шешуде интервалдар әдісін қолданып шешу туралы түсінік беру, оны меңгертуге.
Windows98-графиқалық операциялық жуйе,оның негізгі обьектілері терезе мен белгішелер түрінде бейнеледі Windows98-дің обьектілерін әр түрлі құрылғылармен.
Оқушылардың дарындылық қабілеттерін анықтаудағы психологтың қызметі.
Транксрипт:

Есеп 1.Егер бір оқушы минутына 16 рет тыныс алып, 500см 3 ауаны жұтатын болса, 45 минут сабақ бойында сыныптағы 35 оқушы қанша м3 ауа жұтады 2. Адам 1 рет тыныс алса, 500мл ауа жұтады. Минутына рет тыныс алса, 1 минутта қанша ауа жұтады? 3. Бір оқушы 1 тәулікте қанша ауа жұтады? 4. Біздің мектепте 470 оқушы 1 минутта қанша ауа жұтады?

Тыныс алу жүйесі Оқу мақсаттары: жәндіктер, балықтар мен адамның тыныс алу мүшелері құрылысының ерекшеліктерін зерттеу және салыстыру өкпедегі газ алмасу механизмін және ұлпалық тыныс алудың механизмдерін сипаттау

Практикалық жұмыс

Топтық жұмыс 1 топ. Омыртқасыздардың тыныс алу мүшелері құрылысының ерекшелігін сипаттайды 2 топ. Омыртқалылардың тыныс алу мүшелері құрылысының ерекшелігін сипаттайды 3 топ. Адамның тыныс алу мүшелері құрылысының ерекшелігін сипаттайды

Жәндіктер, балықтар мен адамның тыныс алу мүшелері құрылысының ерекшеліктері АдамБалықЖәндік Мұрын қуысы, жұтқыншақ, көмей, кеңірдек, бронхы, бронхиола, әрбір өкпе көпіршіктері (альвеолалар), қылтамырлардан тұрады, өкпе Тыныс алу мүшесі – желбезектер. Желбезектерінде желбезек доғалары, желбезек аралық перде және желбезек шашақтары болады. Доғалар саны 5-7 жұп. Желбезек шашақтарын ұсақ қылтамырлар торлап жатады. Буынаяқтылар типі - тыныс алу мүшелері әртүрлі. Бір жағдайларда аяқтары түгелдей немесе кебір бөлімдері суда тыныс алуға бейімделген желбезектерге айналады. Жәндіктердің ішінде инеліктер, шіркейлер мен гүл құмытыларының дернәсілдері желбезек арқылы тыныс алады. желбезектерге Жәндіктердіңинеліктер шіркейлер Өрмекшітәріздестер класы – өкпе қапшығы және демтүтік (трахея) Шаянтәріздестер класы – желбезек Бунақденелілер класы - Олардың демтүтікті жүйесі жақсы жетілген. Демтүтіктер дененің екі қапталындағы 10 жұп тыныс алатын тесіктер – демтесіктер арқылы сыртқа ашылады.