Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Жарма технология колледжі КММ Аты-жөні: Туған жылы: Бітірген оқу орны: Мамандығы: Жалпы еңбек стажы: Санаты: Қызметі: Топ жетекшісінің мақсаты: Мекен-жайы:
Advertisements

І. Ұйымдастыру кезеңі ІІ. Үй тапсырмасын сұрау ІІІ. Өткен сабақты бекіту ІҮ. Жаңа сабақ Ү. Жаңа сабақты бекіту ҮІ. Қорытынды ҮІІ. Бағалау ҮІІІ.Үйге тапсырма.
Басқатырғы Балық.Басқатырғының басталар жерін тауып, сызық бойымен үзбей, бір торкөзге екінші рет келмей жүргіз.Қандай сөйлем шығады? сынытнеміс азамңонғаі.
Сабақтың тақырыбы : « Мәтіндік құжаттарға графикалық кескінді кірістіру »
Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау.
«Жас мамандарды ң педагогикалы қ к ә сіптік шеберлігін арттыру.» ( Жас мамандар ғ а ә дістемелік ке ң ес )
Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау.
Сабақтың тақырыбы: Баяндауыш. Сыныбы: 8 а Пән мұғалімі: Асилова А.Т.
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру. ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. ІІІ. Өткенді еске түсіру IV. Жаңа сабақты түсіндіру V. Жаңа сабақ бойынша түсінігін тексеру.
Жоспар: Ұйымдастыру кезеңі Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын сұрау Дода Үй тапсырмасын сұрау Дода 1)Өлең оқу 2)Салған суретін қорғау 3)Тақтамен жұмыс 1)Өлең.
Алпамыс батыр атында ғ ы 40 мектеп гимназиясы ә н-к ү й п ә н:м ұғ алімі Жапаркулова Ф.М. : та қ ырыбы: Ә н-к ү й саба ғ ында о қ ушыларды ң функционалд.
ИСАЕВА Алия Жардлхановна СҚО.Мамлют ауданы,Краснознаменное орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі. Ғылым мен білімнің дамуы.
Сабақтың тақырыбы Құрмалас сөйлемді қайталау. Сабақтың мақсаты Білімділігі: оқушылардың құрмалас сөйлемнен алған білімдерін тереңдету,жүйелеу, бекіту,
III. Үй тапсырмасын қорыту. 1. мұхиттар кестесі III. Үй тапсырмасын қорыту. 1. мұхиттар кестесі Мұхиттар Мұхиттар Жағалауындағы материктер Ең терең жері.
Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау.
Сабақтың тақырыбы: §22 Теңіздер мен көлдер Сабақтың мақсаты: Білімділік мақсаты – Оқушыларға теңіздер мен көлдер жайлы түсінік бере отырып, оның географиялық.
I. Ұйымдастыру кезеңі. II. Үй тапсырмасын тексеру. 1.Асыл тасты сұрақтар. III. Жаңа сабақты түсіндіру. IV. Жаңа сабақты бекіту. 1. Тапсырма Тапсырма.
Үй тапсырмасын тексеру Сыни тұрғыдан ойлау стратегиясы «Миға шабул», өткен тақырыпты сұрақ- жауап арқылы сұрау (оқушылар бір – бірінің сұрақтарына жауап.
Үй тапсырмасын тексеру Үй тапсырмасын тексеру Үй тапсырмасын тексеру Үй тапсырмасын тексеру Психологиялық дайындық Берілген фигураларды құрастыру арқылы.
1 орта мектебі КММ Бекітемін Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары « » 2013 ж оқу жылына арналған ТӘРБИЕ ЖОСПАРЫ Сынып жетекшісі:. Өскемен,
Транксрипт:

Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау Үй тапсырмасын сұрау Жаңа сабақ Тапсырмалар Бекіту Уйге тапсырма Бағалау

Үй тапсырмасын сұрау Word мәтіндік редакторында қандай жұмыс жасаймыз? Word мәтіндік редакторында қандай жұмыс жасаймыз? Word мәтіндік редакторын іске қосу үшін... Word мәтіндік редакторын іске қосу үшін... Word мәтіндік редакторында құжатты сақтау үшін қандай командалар орындаймыз? Word мәтіндік редакторында құжатты сақтау үшін қандай командалар орындаймыз? Ақпарат дегеніміз не? Ақпарат дегеніміз не? Калькулятор қызметі.... Калькулятор қызметі.... Пернетақта дегеніміз не? Пернетақта дегеніміз не?

Мәтін тереміз

Пуск-программы-word

Файл-сохранить как...

Қоршаған орта туралы мәлімет

Есеп шығару

Ақпарат енгізу құрылғысы

Кесте құру Мәзір жолы: Кесте(Таблица)-Қою(Вставить)- Кесте(Таблица)

Осы командалар орындалғаннан кейін мына терезе пайда болады: Бұл терезеге баған саны мен жол санын жазып ок батырмасын басамыз. Сонда Word мәтіндік редакторында мынадай кесте пайда болады.

Тапсырма 1 Кесте құр: 1) баған саны-3, жол саны-7. 2) баған саны-5, жол саны-2 3) баған саны-2, жол саны-10

Тапсырма 2 Баған саны-4, жол саны-11 болатын кесте құр және толтыр

Тұрады ол жолдармен бағандардан, Және тұрар ұяшықтар ағымынан. Кәне ойланып көрейік ол не екен, Баған менен жолдарды қиылыстырған. Тұрады ол жолдармен бағандардан, Және тұрар ұяшықтар ағымынан. Кәне ойланып көрейік ол не екен, Баған менен жолдарды қиылыстырған. (Кесте) (Кесте)

Кестенің бір негізгі элементі, Көлденең ұяшық құру қызметі. Ұяшық емес, баған емес ол не екен? Кестенің негізгі болған қызметі. (Жол)

Тіктөртбұрышқа ұқсайды, Елемей кетуге болмайды. Бағанменен жолдардың қиылысы, Кестеде қай элементті құрайды. (Ұяшық) (Ұяшық)

Дәптерге кесте құру және кестені толтыру

Бағалау Сау болыңыздар!