Байғанин орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі Қаратаева Гүлбану « Балалар күннен-күнге қолжетімділік артып келе жатқан анағұрлым кең коммуникациялық.

Презентация:



Advertisements
Похожие презентации
Мұғаліммін, білім беру-міндетім, Болсам деймін жерге-жауын, гүлге-Күн. Бойымдағы бәрін берем барымның Алсам болды шәкіртімнің құрметін!
Advertisements

Шығармашылық жұмыстың тақырыбы: Математика сабағында оқушының логикалық ойлау дағдысын қалай дамыту? Мақсаты: Баланың оқыл ойын дамыту, ойлау қабілетін.
Физикалық шамалар ұғымын қалыптастыру. (физикалық шамалардың атауларын біледі) Ұзындық,аудан,көлем бірліктерін ХБЖ жүйесіне сәйкестендіру. Физикалық шамаларды.
Тақырыбы: Орындағандар: Н.Х Алиева Сабақтың мақсаты: Pisa тапсырмаларын қолдана отырып оқушылардың өз бетінше жұмыс жүргізуге,белсенді оқыту стратегияларын.
Сын тұрғысынан ойлау Қалай оқу керектігін үйрену Біздің қалай оқитынымызды білу: дарынды және талантты оқушылар, оқушылардың жас ерекшеліктерін ескеру.
Алматы облысы Тал ғ ар ауданы 20 орта мектебіні ң бастауыш сынып м ұғ алімі 20 орта мектебіні ң бастауыш сынып м ұғ алімі Шукурбаева Бахыт Ажиниязовна.
7 сынып геометрия Үшбұрыштар теңдігінің белгілері.
Мақсаты : 1.Эксперименттік тапсырма орындату арқылы оқушылардың зерттеушілік қабілетінің аша ықпал ету. 2.Білімді өз бетінше алуға, оны жетілдіре түсуге.
Scul32.ucoz.ru. өткен материалды меңгеру дәрежелерін тексеру, оқушыларды сауатты жазуға дағдыландыру. Пунктуация ережелерін қайталау, теориялық материалды.
Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы 11 Қоскөл орта мектебінің биология пәні мұғалімі Зерттеу тақырыбым: Топтық жұмыстар арқылы оқушылардың белсенділіктерін.
Бітік орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі.
ProPowerPoint.ru Орындаған:Сейдаханова А.А Жетекші:Аслямова Т.А Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан.
«XXI ғасыр көшбасшысы» IKAZ.KZ - ашық мәліметтер порталы.
Бастауыш сынып мұғалімі Галиева Бибігүл Балтабайқызының ПОРТФОЛИОСЫ.
Бағдарламада ұсынылған жеті модуль Оқытудағы жаңа тәсілдер; Сыни тұрғыдан ойлауды үйрету; Сыни бағалауды қолдану арқылы оқуды және оқу нәтижесін бағалау;
Презентация ӨТШТ технологиясы негізінде балалардың шығармашылық және ойлау қабілеттерін дамыту теориясы Орындаған: Калибекова Ш.С. Орындаған: Калибекова.
Егер сен к ү лсе ң,бар ә лем сенімен бірге к ү леді. Егер сен жыласа ң,бар ә лем сенімен бірге жылайды.
Баймухамбетова Риза Камешовнаның ПОРТФОЛИОСЫ «Үшарал қазақ гимназиясы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш.
Заманауи оқыту әдістемелерінің жеті негізгі модулі.
Мына фотосуреттен нені көріп тұрсыз ?. Ежелгі Мысырлықтардың өмірі туралы Тутанхамон моласы қандай сыр шертеді ?
Транксрипт:

Байғанин орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі Қаратаева Гүлбану « Балалар күннен-күнге қолжетімділік артып кале жатқан анағұрлым кең коммуникациялық үдерістерге тиімді және ойдағыдай қатысуға мүмкіндік беретін сын и тұрғыдан ойлау мен зерттеу дағдыларын дамытуы керек. » Александер Мақсаты: оқушыларға тапсырманы жан-жақты солдата отырып,негізгі ойды жеткізу арқылы қызығушылығын оятып, сын тұрғысынан ойлау дағдыларын дамыту Мақсаты: оқушыларға тапсырманы жан-жақты солдата отырып,негізгі ойды жеткізу арқылы қызығушылығын оятып, сын тұрғысынан ойлау дағдыларын дамыту Күтілетін нәтиже: Сыни ойлана отырып, шығармашылық қабілеттері демиды; ойларын еркін жеткізе аллоды Күтілетін нәтиже: Сыни ойлана отырып, шығармашылық қабілеттері демиды; ойларын еркін жеткізе аллоды

Сын тұрғысынан ойлау – ең аллодымен шығармашылық ойлау. Шығармашылық ойлау нәтижесінде жаңалық ашылады, тұлғаның дамуы жеделдейді (Л.С.Выготский) Үнсіз оқушы Оң сан мен теріс сандра Қарама-қарсы сандра Таңбалар ережесі Сабақтарымда сын тұрғысынан ойлау бойынша қолданған әдіс-тәсілдерім: Сабақтарымда сын тұрғысынан ойлау бойынша қолданған әдіс-тәсілдерім: «Жиындардың бірігуі», Сәйкестендір, «Жас метеоролог», Серпілген саул Қарағанды -2 градус салқындықты көрсетеді Координаталық түзулер Орташа оқитын Саян есімді оқушым: Оң сан мен теріс санның айырмашылығы? Мозайка арқылы топқа бөлу, «Жас математик», «Мен ұсынған бес сұрақ» «Тақырыптық түйінді сөздер» Мозайка арқылы топқа бөлу, «Жас математик», «Мен ұсынған бес сұрақ» «Тақырыптық түйінді сөздер» Мысықтың тұрған урны координаталық түзуді санақ басы болатын О нүктесіне сәйкес каледі.Мысық қай бағытта наше бірлік кесіндіге секірсе тышқанға жетеді Домино арқылы топқа бөлу, «Өкіл» әдісі,«Стоп-кадр», «широту» «фигуралар арқылы топқа бөлу», «Кестеде не сыр бар»,Ойлан-жұптас-бөліс, «Телеарнаға саяхат»«Жас математик» Ақбота есімді орташа оқитын оқушым «Қандай түзуді координаталық түзу дейміз?, Нүктенің координатасы деп нені айтамыз?, Мына нүктелер белгіленген координаталық түзуді белгіле?, Сандық сәуледегі А, Қ, Б, О, Т және А нүктелеріне қандай сандра сәйкес каледі?» денег сұрақтар құрастырған.

МұғалімОқушы 1. Сабақ барысындаоқушыға бағыт бердім. 2. Өз жұмысымда жаңа тәсілдерді қолдандым. 3.Әр оқушының сын и шешім қабылдай латынина сенім көрсеттім; 4.Оқушыларды диалог арқылы сын и тұрғыдан ойлауын қалыптастырдым. 5. Оқушылардың өз бетімен білім алуға үйреттім, ойларын дәлелдеп жеткізуге үйреттім 1. Сабақ барысындаоқушыға бағыт бердім. 2. Өз жұмысымда жаңа тәсілдерді қолдандым. 3.Әр оқушының сын и шешім қабылдай латынина сенім көрсеттім; 4.Оқушыларды диалог арқылы сын и тұрғыдан ойлауын қалыптастырдым. 5. Оқушылардың өз бетімен білім алуға үйреттім, ойларын дәлелдеп жеткізуге үйреттім 1.Сабақ кезінде өз ойларын ашық айтып, еркін жеткізіп, дәлелдеуге үйренді. 2. Сыни ойлана отырып, шығармашылық, ойлау қабілеттері дамы. 3. Мұғаліммен еркін сөйлесіп, серіктес баллоды. 4. Ойларын жинақтап, кездескен қиындықтарды жеңе білді 5.Ұсынылған ақпаратты сын и тұрғыдан бағалай аллоды. 1.Сабақ кезінде өз ойларын ашық айтып, еркін жеткізіп, дәлелдеуге үйренді. 2. Сыни ойлана отырып, шығармашылық, ойлау қабілеттері дамы. 3. Мұғаліммен еркін сөйлесіп, серіктес баллоды. 4. Ойларын жинақтап, кездескен қиындықтарды жеңе білді 5.Ұсынылған ақпаратты сын и тұрғыдан бағалай аллоды. Болашақта Сын тұрғысынан ойлау барысында оқушылардың әңгіме құрап, ойын жетілдіруден қиналғанын байқадым. Сондықтан болашақта осы жұмысты дамытар едім Сын тұрғысынан ойлау барысында оқушылардың әңгіме құрап, ойын жетілдіруден қиналғанын байқадым. Сондықтан болашақта осы жұмысты дамытар едім